Otel

Tümü

Aquaworld Belek’e anlamlı ödül!

Aquaworld Belek’e anlamlı ödül!

Uluslararası otel zinciri MP Hotels’in Antalya Belek’teki oteli, çevre dostu otel olduğunu bir kez daha kanıtladı.


Çevreye verdiği önem ve aldığı önlemler ile bu çok özel kategorideki ödülü kazanmaya hak kazanan otel, çevre bilinci ile çalışmalarına durmadan devam ediyor.


Doğal çam ormanı içinde yer alan Aquaworld Belek, muhteşem doğası, mavi bayraklı plajı ve Caretta Caretta yuvalarına yaptığı ev sahipliği ile Akdeniz’in masmavi denizine sıfır konumda yer alıyor.


Otel adına ödülü alan Aquaworld Belek Genel Müdürü Cüneyt Kuru açıklamasında şunları söyledi; “Rakiplerinden farklılığını ve güzelliğini bulunduğu bölgenin en büyük doğal çam ormanı, renkli florası, uzun ve ince kum plajından alan otelimizin bu doğallığını yıllar boyu sürdürebilmek için ekibimiz ile birlikte yıl boyu süren çalışmalar yapıyoruz. Çünkü biz sloganımızı;” sürdürülebilir turizmin ancak sürdürülebilir çevre ile sağlanabileceği “gerçeği üzerine kurduk ve bu gerçeği hedef edinerek çabalarımızı ve çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Bu nedenledir ki; çevreye verdiğimiz destek ve çalışmalarımızdan dolayı otelimize verilen bu anlamlı ve prestijli Turkey’s Best QM Eco Friendly Hotel ödülünün değeri çok büyüktür. Bu nedenle, MP Hotels olarak biz de, bu değerli organizasyonu yıllardır başarı ile sürdüren ve sektörümüze büyük katkılar sağlayan GM Turizm&Yönetim Dergisi’ne çok teşekkür ediyoruz. Son olarak, aldığımız bu değerli ödülün heyecanı ve motivasyonuyla, bugün olduğu gibi, gelecekte de Sürdürülebilir Turizm için Sürdürülebilir Çevre bilincimizi ve etkinliklerimizi tüm hızıyla sürdürmeye devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.