Armas Hotels büyüyor, 17. otelini Kemer’de açacak

Armas Hotels büyüyor, 17. otelini Kemer’de açacak

Bünyesinde 16 otel bulunan Armas Hotels, Kemer-Göynük'te bulunan Avantgarde Luxury Resort'ü bünyesine kattı. Şirket, işletmesini devraldığı tesisi Armas Luxury Resort & Villas markasıyla işletecek.

Armas Global CEO’su Osman Kafadar, “Armas Luxury Resort’ün bulunduğu bölgeye yeni bir heyecan getireceğine inanıyoruz. Tesisin mimarisi ve konsepti bizi heyecanlandırıyor. Önümüzde uzun bir yol var ve Armas markası global bir marka haline gelebilmek adına emin adımlarla ilerliyor” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!