Artık Ankara'da da bir Anemon var

Artık Ankara'da da bir Anemon var

Türkiye'nin en büyük yerli otel zinciri Anemon Otelleri yatırımlarına devam ediyor. Son olarak Ankara'da Bakanlıklar bölgesinde, şehrin merkezinde 83 oda,...

Türkiye'nin en büyük yerli otel zinciri Anemon Otelleri yatırımlarına devam ediyor. Son olarak Ankara'da Bakanlıklar bölgesinde, şehrin merkezinde 83 oda, 166 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan Anemon Ankara Otel'de 1 adet 500 kişilik kolonsuz balo salonu, 2 adet 80 ve 100'er kişilik toplantı salonları, 1 adet 15 kişilik VIP salonu, SPA, fitness, araç kiralama ve transfer, kuru temizleme/yıkama, @Point Business Center, masaj, fitness center, 24 saat oda servisi, açık otopark, tren - uçak ve otobüs gibi tüm bilet işlemleri, yastık menüsü ve çiçekçi - fotoğrafçı hizmetleri sunulmakta.Türkiye'de doğduk, Türkiye'de büyüyoruz" sloganı ile dünya devleriyle yarışır bir otel zinciri markası olan Anemon Otelleri, hizmet kalitesi ve misafir memnuniyetini ön planda tutan genç ve dinamik kadrosuyla da dikkatleri çekiyor.Misafirlerinin beklentilerini çok iyi gözlemlediklerini belirten Anemon Ankara Otel Genel Müdürü Deniz Demir, oluşturdukları online anket sistemiyle misafirlerinin beklenti ve önerilerinin gerek otel yönetimi gerekse de merkez yönetimi tarafından anında görülebildiğini ifade etti. Demir konuşmasına şu sözlerle devam etti. "Otel hizmetlerimizi tüm otellerimizde aynı hizmeti sunacak şekilde standartlaştırdığımız Standart İşletme talimatlarımız ışığında yapmaya özen göstermekteyiz. Genç ve dinamik kadrolar ile hem ülke turizmine yatırım yapmakta hem de gençlere istihdam olanağı sağlamaktayız."Anemon Otel Genel Müdürü Deniz Demir, bu ülkeden kazandığını yine bu ülkeye verme düşüncesi ile hareket eden Anemon Ailesi olarak otel yatırımları haricinde kazı sponsorlukları, eğitim kurumları projeleri ve birçok sosyal sorumluluk projesiyle de önümüzdeki yıllarda ülkeye olan borcunu bu ülkeye yatırım yaparak daha da anlamlı hale getirecektir, dedi.        

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!