Asteria Kremlin Palace ve Selectum Luxury Resort yılbaşı için hazır

Asteria Kremlin Palace ve Selectum Luxury Resort yılbaşı için hazır

ATG Hotels bünyesindeki Asteria Kremlin Palace ve Selectum Luxury Resort, yılbaşı için hazırlıklarını tamamladı.

Anex Tourism Group’un sahibi olduğu ATG Hotels’in Kundu ve Belek’teki iki oteli yılbaşı için hazırlıklarını bitirdi. ATG Hotels’in Kundu’daki gözde tesisi Asteria Kremlin Palace, dolu dolu bir yılbaşı programı ile misafirlerinin karşısına çıkıyor. Kokteyl ile başlayan ve gala yemeği ile devam edecek olan gece DJ performans ile hareketlenmeye başlayacak. Neferuya Dans Show’un ardında ise gecenin yıldızı Pamela sahne alacak. Türk Rock müziğinin sevilen sanatçılarından Pamela, sevilen şarkıları ile Asteria Kremlin Palace’ın misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Yılbaşı programı Pamela konseri sonrasında da gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

ATG Hotels’in Belek’teki temsilcisi Selectum Luxury Resort ise 2020’ye ünlü sanatçı Tuğba Özerk ile girecek. Selectum Luxury Resort’teki yılbaşı programı kokteyl ile başlayacak. Canlı müzik ve dans showları ile başlayan gala yemeği, ünlü sanatçı Tuğba Özerk’in vereceği konser ile devam edecek. Ünlü sanatçı sevilen şarkılar eşliğinde Selectum Luxury Resort misafirlerine eğlenceli bir yılbaşı yaşatacak. Selectum Luxury Resort, Tuğba Özerk konserinin ardından misafirler, Yeni Yıl Partisi ile eğlencenin doruklarına çıkacak. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!