ATAV YÖNETİMİ VALİ İLE GÖRÜŞTÜ

ATAV YÖNETİMİ VALİ İLE GÖRÜŞTÜ

Kısa adı ATAV olan Antalya Tanıtım Vakfı yeni dönem yönetimi, Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 Ziyarette ATAV yöneticileri ile tanışan Vali Karaloğlu, 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren vakıf ve çalışmaları hakkında Başkan Şen’den bilgi alarak, yürütülen projelere desteklerini bildirdi.Antalya’nın tek elden tanıtımı ve sahip olduğu değerlerin yeniden kayıt altına alınması hususunda görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Şen, başta Antalya Kadın Müzesi ve Yörük Gelini Sergisi olmak üzere gerçekleştirdikleri projeler hakkında Vali Karaloğlu’na bilgi aktardı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!