as

ATG Hotels bünyesindeki Selectum Hotels ikinci otelini 2020’de açacak

ATG Hotels bünyesindeki Selectum Hotels ikinci otelini 2020’de açacak

07 Kasım 2019 Perşembe

ATG Hotels bünyesinde yer alan Selectum Hotels, ikinci otelini 2020 turizm sezonunda hizmete açacak.

ATG Hotels’in otel markaları arasında yer alan Selectum Hotels, ikinci otelini hizmete açmak için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz aylarda Letoonia Golf Resort’ü bünyesine ekleyen ATG Hotels, oteli yenileyerek Selectum Family Resort Belek ismi ile Türk turizminin hizmetine sunacak.

Antalya Belek’in en seçkin otelleri arasında yer alan Selectum Luxury Resort Belek, başarısı ve sıra dışı konsepti ile dikkat çekerken Selectum Family Resort Belek ise tamamen ailelere ve çocuklara yönelik, seçkin bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Selectum Family Resort Belek markası ile yenilenecek olan otel, çocukların yanı sıra ailelere de kusursuz bir tatil sunmak için çalışmalara başladı. Selectum Family Resort’ün kendisine özgü konumu,
Acısu Nehri’ni tahta bir köprüyle Akdeniz’le buluşturan plajı, su parkı ve çam ağaçlarıyla kaplı doğası beklentilerin üzerinde bir tatil deneyimi sunacak.

Selectum Family Resort Belek, Selectum Hotels markasının öncülüğünde ailelerin vazgeçilmez durağı olmayı hedefliyor. Yorumunuz:


Reklam alan 19 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 20 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 21 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN