ATG Hotels bünyesindeki Selectum Hotels ikinci otelini 2020’de açacak

ATG Hotels bünyesindeki Selectum Hotels ikinci otelini 2020’de açacak

ATG Hotels bünyesinde yer alan Selectum Hotels, ikinci otelini 2020 turizm sezonunda hizmete açacak.

ATG Hotels’in otel markaları arasında yer alan Selectum Hotels, ikinci otelini hizmete açmak için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz aylarda Letoonia Golf Resort’ü bünyesine ekleyen ATG Hotels, oteli yenileyerek Selectum Family Resort Belek ismi ile Türk turizminin hizmetine sunacak.

Antalya Belek’in en seçkin otelleri arasında yer alan Selectum Luxury Resort Belek, başarısı ve sıra dışı konsepti ile dikkat çekerken Selectum Family Resort Belek ise tamamen ailelere ve çocuklara yönelik, seçkin bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Selectum Family Resort Belek markası ile yenilenecek olan otel, çocukların yanı sıra ailelere de kusursuz bir tatil sunmak için çalışmalara başladı. Selectum Family Resort’ün kendisine özgü konumu, Acısu Nehri’ni tahta bir köprüyle Akdeniz’le buluşturan plajı, su parkı ve çam ağaçlarıyla kaplı doğası beklentilerin üzerinde bir tatil deneyimi sunacak.

Selectum Family Resort Belek, Selectum Hotels markasının öncülüğünde ailelerin vazgeçilmez durağı olmayı hedefliyor. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!