ATG Hotels’ten açıklama: “Turizmci işadamı Uğur Morgül ile ticari ilişkimiz yok”

ATG Hotels’ten açıklama: “Turizmci işadamı Uğur Morgül ile ticari ilişkimiz yok”

ATG Hotels, yaptığı yazılı açıklamada “Roxy Otellerinin Sahibi Uğur Morgül ile ATG Hotels arasında hiç bir ticari ilişki söz konusu değildir” dedi.

İşte ATG Hotels’ten yapılan açıklama:

Kamuoyunun Dikkatine,

27-28-29 Ocak 2020 tarihlerinde bazı haber siteleri ve sektörel basın organlarında, yanıltıcı ve eksik haberler yapılmıştır.

Maddi sıkıntılar ve intihar teşebbüsü ile gündeme gelen Roxy Otellerinin Sahibi Uğur Morgül ile ATG Hotels arasında hiç bir ticari ilişki söz konusu değildir. ATG Hotels yönetimi ilgili tesislerin kira sözleşmesini, tesislerin mülk sahibi Sn. Veli ÇİLSAL ile yapmıştır.

ATG Hotels’in kurumsal kimliğine zarar verecek bu tür yanıltıcı haberlerin devam etmesi durumunda hukuki süreç hakkımızı saklı tuttuğumuzu ve gelişmeleri yakından takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. Roxy Hotels’in yaşadığı bu ticari sıkıntılı süreci en kısa sürede atlatmasını ve Uğur Morgül’e de yaşadığı talihsiz olayla ilgili acil şifalar dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
ATG Hotels

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!