AVRUPA'NIN EN İYİ KRUVAZİYER ACENTESİ SATILDI

AVRUPA'NIN EN İYİ KRUVAZİYER ACENTESİ SATILDI

Avrupa'nın en iyi kruvaziyer acentelerinden biri olan www.cruise.co.uk, 52 milyon poundluk anlaşma ile Risk Capital Partners'tan Bridgepoint Development Capital'e geçti.

Avrupa'nın en iyi kruvaziyer acentelerinden biri olan, Britanya merkezli kruvaziyer turizm acentesi www.cruise.co.uk, 52 milyon poundluk anlaşma ile Risk Capital Partners'tan Bridgepoint Development Capital'e satıldı.

Bridgepoint Development Capital ortaklarından Adrian Willetts satın almaya ilişkin şunları söyledi; "www.cruise.co.uk kruvaziyer turizm acentesi piyasasının parlayan yıldızlarından, çeşitli direnç noktaları bulunan bu alana yatırım yapmak bizim için büyük bir avantaj" dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!