Aykut Turhan: “Bilet Dükkanı ile yaratıcı çözümler üreteceğiz”

Aykut Turhan: “Bilet Dükkanı ile yaratıcı çözümler üreteceğiz”

Bilet Dükkanı Satış ve Pazarlama Direktörü Aykut Turhan, Bilet Dükkanı hakkında Tourism Today’e açıklamalar yaptı. Alışılagelmiş fikirlerin dışında farklı çalışmalara imza atacaklarını söyleyen Turhan, “Farklı fikirlerimizle turizme hizmet edeceğiz” dedi.

Bilet Dükkanı’nın Har Grup’un turizmdeki yatırımı olan tek şirketi olduğunu söyleyen Aykut Turhan, “Bilet Dükkanı, inovatif ve yaratıcı işler hedefleyen, acentalara hizmet vermeyi planlayan bir şirket” dedi.

“Biz otomasyona önem verip acentaların işlem hızlarını kısaltmayı hedefliyoruz” diye konuşan Turhan: “Bilet Dükkanı, bütün seyahat ürünlerinin bulunduğu bir platform. Şu an acentalara hizmet veriyoruz. Haziran ayı itibari ile de son kullanıcılara da hitap edeceğiz. Sıradanlığın dışında bir şirket olacağız. Tek bir platformdan bütün ürünlere ulaşabilirsiniz. Deneyimli bir ekiple yola çıktık. İnovatif fikirlerimiz acentaların hoşuna gitti. Alışılagelmişin dışında bir şeyler yapmak istedik” şeklinde konuştu.

Aykut Turhan’ın açıklamaları için tıklayınız:

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!