Bakan Ersoy, 2023 Turizm Stratejisi’ni 27 Eylül’de açıklayacak

Bakan Ersoy, 2023 Turizm Stratejisi’ni 27 Eylül’de açıklayacak

Sillyon Antik Kenti, Aspendos Antik Tiyatrosu ve Olympos Antik Kenti’nde incelemelerde bulunmak için Antalya’ya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 2023 turizm stratejisiyle ilgili olarak 27 Eylül’de detaylı sunum yapacaklarını söyledi.

Turizm sezonunun iyi gittiğini söyleyen Bakan Ersoy, “Bu yıl 52 milyon turist hedefimiz vardı, bu hedefi yakalayacağız. Bizim 2023'e kadar yoğun büyüme hedefimiz var. Hem kişi sayılarında hem de gelirlerde büyüme hedefimiz var. 27 Eylül'de 2023 turizm stratejisiyle ilgili detaylı sunum yapacağız. Sunumdan sonra herkes konuya daha net hâkim olacak. Neyi, nasıl planladığımızı, nasıl geliştireceğimizi herkes daha net görecek. Biz eminiz, yani rakamları yakalayacağız" dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!