Bakan Ersoy: “Çeşme’yi dünyanın örnek destinasyonu haline getireceğiz”

Bakan Ersoy: “Çeşme’yi dünyanın örnek destinasyonu haline getireceğiz”

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile AK Parti İzmir Milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya ve Cemal Bekle'nin katılımlarıyla Ege'nin önde gelen STK'larına, bölgede turizmini 12 aya yaymak üzere planlanan Ege Turizm Merkezi-Çeşme Projesi’ni anlattı.

Bakan Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “Doğaya saygılı tesisler kurarak, Çeşme’yi Türkiye’nin turizm cazibe merkezi ve dünyanın örnek destinasyonu haline getirmeyi hedefleyen projemizin oluşum aşamasında, STK’ların yanı sıra ilgili tüm kurumlarla görüşmeye devam edeceğiz” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!