BAKAN ÜNAL'DAN 'YÜZDE 20' AÇIKLAMASI

BAKAN ÜNAL'DAN 'YÜZDE 20' AÇIKLAMASI

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Türkiye'de yüzde 20 turist kaybı yaşanacak şeklinde bir ifadesinin olmadığını açıkladı.


Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, dün basına yansıyarak, birçok yayın organında yer alan "bu yıl 20 turist kaybı yaşanacak" şeklinde bir ifade kullanmadığını açıkladı.Twitter hesabından açıklama yapan Ünal, ''Bugün bazı yayın organlarında yer alan ve şahsıma atfedilen 'Sezon yüzde 20 kayıpla kapanır' ifadesi gerçeği yansıtmamaktadır'' dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!