Barut Hotels'den Önemli Atama

Barut Hotels'den Önemli Atama

Barut Hotels’te atama, Grup Satış Direktörü Samuray Önen, Grup Ticari Direktörlüğü’ne atandı.

Barut Hotels’te atama, Grup Satış Direktörü Samuray Önen Grup Ticari Direktörlüğü’ne atandı.Tecrübeli turizmci kariyerinde 25. Barut Hotels’te ise 15. yılını kutluyor.1971’de kurulan Barut Hotels, istikrarlı ve planlı büyüme ile yarım asırda 13 otel, yaklaşık 4.000 çalışan, 10.000 yatak kapasitesi ve yılda 350.000 misafire ulaştı. Türk turizminin köklü markaları arasında gösterilen grup, kurumsal yapısı ve kurum kültürü ile sektörde farklı bir yerde konumlandırılıyor. Büyüme hedefleri doğrultusunda ticari direktörlük kadrosu oluşturarak yeni bir yapılanmaya giden Yönetim Kurulu, 2005’ten bu yana bünyesinde çalışan ve ekibi ile birlikte gruba birçok başarı kazandıran Satış Direktörü Samuray Önen’i tüm Barut Hotels Grubu’nun şirketlerinden sorumlu Ticari Direktör olarak atadı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!