Barut Lara’da çağdaş genç sanatçılar buluşması!

Barut Lara’da çağdaş genç sanatçılar buluşması!

Koordinatörlüğünü Hakan Kürklü'nün yaptığı, onur konuğu olarak ünlü ressam Mahir Güven ile 10 genç ressamın katıldığı ve bu yıl ilki düzenlenen "Barut Hotels Çağdaş Genç Sanatçılar Buluşması"' Barut Lara Hotel’de gerçekleştiriliyor.

Bu yıl herhangi bir konunun belirlenmediği çalıştay bir hafta sürerken, ressamlar özgün çalışmaları ile dikkat çekti. Otelin bir bölümünü sanat atölyesine çeviren ressamların çalışmalarını otelde konaklayan yerli ve yabancı turistlerde meraklı gözlerle izlediler. Eserler 27 Ekim tarihinde Antalya’da Gallery Plus'ta sergilenecek.

Ressamlar’dan Barut Hotels’e teşekkür..
Barut Hotels’in sanatı ve sanatçıyı desteklemek amacıyla sponsor olduğu Barut Hotels Çağdaş Genç Sanatçılar Buluşması’nda görüşlerini aldığımız ünlü ressam Mahir Güven yaptığı açıklamasında, “Türkiye’nin çeşitli noktalarında çalıştaylar yapılıyor. Burada yer alan genç sanatçılarımız gelecek vaad eden kendilerini kanıtlamış, ödüller almış isimler. Bu çalıştayımız ile genç sanatçılarımız daha iyi çalışma ve kendilerini gösterme imkânı buluyorlar. Bu da onları çok motive ediyor. Herkes özgün işini üretti. Barut Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Barut ve tüm otel yetkilileri bu konuda bizlere çok büyük imkanlar sağladı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Çalıştaya hangi ressamlar katılıyor?
Çalıştaya ünlü ressam Mahir Güven ile birlikte genç ressamlar Dilara Mataracı, Filiz Kallenci, Elif Go, Elif Çatlıoğlu, Esra Şatıroğlu, Hülya Sözer, Yağmur Yılan, Özgü Özder, Sevtap Yılmaz katıldı. (Halil Öncü)

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!