Belconti Resort Hotel, 22. yılını misafirleriyle kutladı

Belconti Resort Hotel, 22. yılını misafirleriyle kutladı

Antalya’nın gözde turizm merkezlerinden Belek’te yer alan Belconti Resort Hotel, 22. kuruluş yıldönümünü büyük bir coşku ile kutladı.

22. kuruluş yıldönümünü misafirleriyle kutlayan Belconti Resort Hotel’in kutlama gecesine birbirinden farklı ve güzel gösteriler damgayı vurdu. Gecede otele en fazla 28 defa gelenler dahil, 104 tekrar misafiri sahneye davet edilip hediyeler takdim edildi.

Belconti Resort Hotel Genel Müdürü Rıza Hakan Toksöz, yaptığı açıklamada tesisin ilk günkü heyecanının hala korunduğunun altını çizerek nice 22 yılları aynı coşku ve aynı heyecanla kutlamaya devam edeceklerini söyledi.
Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!