BETUYAB, Moskova’da Intourmarket ile Belek’i tanıtacak

BETUYAB, Moskova’da Intourmarket ile Belek’i tanıtacak

Belek Turizm Yatırımcıları Birliği (BETUYAB) Genel Müdürü Bekir Akkaş, “2020 yılında Moskova’daki Expo Center’da düzenlenecek olan 15. Moskova Uluslararası Turizm Fuarı Intourmarket (ITM) de olacağız” dedi.

Moskova’da uzun yıllardır aynı dönemde düzenlenen iki turizm fuarından 2020 yılı için Expo Center’a gelmiş olan ITM fuarının birinci öncelikli katılım sağlayacakları fuar olduğunu belirten Bekir Akkaş, “Belek bölgesinin tanıtımı için 12-14 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan ITM fuarına katılım göstereceğiz. Fuarın Rus hükümeti destekli olması, Expo Center’da düzenlenecek olması ve Türkiye katılımlarını Türk firması tarafından organize ediliyor olması bizim için en önemli nedenler. Bir diğer önemli neden de Moskova ve Moskova çevresi büyük şehirlerde bulunan seyahat acentalarının ziyareti için ITM fuarını tercih edecek olması” şeklinde açıklama bulundu.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!