BETUYAB, Moskova’da Intourmarket ile Belek’i tanıtacak

BETUYAB, Moskova’da Intourmarket ile Belek’i tanıtacak

BETUYAB, Moskova’da Intourmarket ile Belek’i tanıtacak

09 Eylül 2019 Pazartesi

Belek Turizm Yatırımcıları Birliği (BETUYAB) Genel Müdürü Bekir Akkaş, “2020 yılında Moskova’daki Expo Center’da düzenlenecek olan 15. Moskova Uluslararası Turizm Fuarı Intourmarket (ITM) de olacağız” dedi.

Moskova’da uzun yıllardır aynı dönemde düzenlenen iki turizm fuarından 2020 yılı için Expo Center’a gelmiş olan ITM fuarının birinci öncelikli katılım sağlayacakları fuar olduğunu belirten Bekir Akkaş, “Belek bölgesinin tanıtımı için 12-14 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan ITM fuarına katılım göstereceğiz. Fuarın Rus hükümeti destekli olması, Expo Center’da düzenlenecek olması ve Türkiye katılımlarını Türk firması tarafından organize ediliyor olması bizim için en önemli nedenler. Bir diğer önemli neden de Moskova ve Moskova çevresi büyük şehirlerde bulunan seyahat acentalarının ziyareti için ITM fuarını tercih edecek olması” şeklinde açıklama bulundu.  Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN