Otel

Tümü

Beyza Gödekmerdan Kantar, JW Marriott İstanbul Bosphorus ve Sheraton İstanbul City Center'a Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atandı

Beyza Gödekmerdan Kantar, JW Marriott İstanbul Bosphorus ve Sheraton İstanbul City Center'a Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atandı

Yaklaşık 180 yıl önce İtalyan mimarlar tarafından inşa edilen Veli Alemdar Han’ın restore edilmesi sonucu turizme kazandırılan JW Marriott Istanbul Bosphorus ve yine Marriott International zincirinin bir parçası olan Beyoğlu’ndaki Sheraton Istanbul City Center’ın Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne Nisan 2021 tarihi itibariyle Beyza Gödekmerdan Kantar atandı.

JW Marriott Istanbul Bosphorus ve Sheraton Istanbul City Center’ın Satış ve Pazarlama      Direktörlüğü görevine atanan Beyza Gödekmerdan Kantar, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Turizm İşletme bölümünden mezun olmuş halen aynı üniversitenin İnsan Kaynakları Yönetimi bölümüne devam etmektedir. Çok iyi derece İngilizce bilen ve yaklaşık 17 yıllık deneyimi bulunan Kantar, kariyerine 2004 yılında Renaissance Polat İstanbul otelde Rezervasyon Departmanı ile başladı.

 Çeşitli görevlerde yer aldıktan sonra Renaissance Polat Istanbul & Bosphorus ve Erzurum Otellerinin Satış Müdürü olarak görevini 2012 yılına kadar sürdürdü. Radisson Blu Airport Istanbul oteline 2012 yılı itibariyle Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atanan Kantar, yine aynı pozisyonda kariyerine 2013 yılı itibariyle Radisson Blu Otel Pera’da devam etti.  2015 – 2019 yılları arasında ise Hyatt Regency Istanbul Otelinde Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalıştı.

Mart 2021 itibarıyla Marriott bünyesine katılan Kantar, JW Marriott İstanbul Bosphorus ve Sheraton İstanbul City Center otellerinin Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi.