Biblio Globus, Rus turistleri kışın da Antalya’ya getirecek

Biblio Globus, Rus turistleri kışın da Antalya’ya getirecek

Rusya pazarının önemli tur operatörlerinden Biblio Globus’un Genel Müdürü Irina Kostenko, kış sezonunda Antalya operasyonlarına tam kapasite ile devam edeceklerini söyledi.

Biblio Globus ve FIT Holidays, Rusya’nın önde gelen 100 acentesini tanınmış sanatçıların da katılımıyla Moskova'nın en popüler restoranlarından biri olan “Siberia"da ağırladı. Gecede 2018 yazında en çok satış yapan 10 acenteye aldığı ödüllerin yanı sıra Biblio Globus’un Antalya’daki ana partneri olan FIT Holidays’e de “2018 Yazı Satış Lideri ”plaketi takdim edildi.

Gecenin açılış konuşmasında Biblio Globus Genel Müdürü Irina Kostenko şirketinin doğru lokal partner ile Türkiye’de büyüme sağladığını dile getirerek Antalya’ya çok önem verdiklerini, 2018/19 Kış sezonunda da Antalya operasyonlarına tam kapasite devam edecekleri gibi 2019 yaz planlamalarının ise 2018 sezonunun altında olmayacağını belirtti.

FIT Holidays ve Akay Travel Sahibi Ethem Okudur da yaptığı konuşmada “Şunun altını çizerek belirtmeliyim: 2018 sezonu ikinci yarısında birçok operatörü kapasite kaybı sebebi ile uçak iptali ya da birleştirme yaptı. Partnerimiz Biblio Globus, bu süreçte hiçbir uçak iptali yapmadığı gibi uçuşlarına da ilaveler gerçekleştirdi” dedi.

Biblio Globus’un sahibi Alexander Tugolukov’un da yer aldığı gecede Rus pop-grubu “A'Studio” unutulmayacak bir konser verdi. Gecede Regnum Carya, Spice Hotel, Avantgarde Resort ve Phaselis Rose da sektör katılımcılarına çekiliş ile birer hafta tatil hediye etti.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!