BİLETİ OLMAMASINA RAĞMEN ANTALYA UÇAĞINA BİNMEYİ BAŞARDI

BİLETİ OLMAMASINA RAĞMEN ANTALYA UÇAĞINA BİNMEYİ BAŞARDI

Onur Havayolları'nın saat 09.00'da İstanbul'dan Antalya'ya uçacak olan Airbus A 320 tipi yolcu uçağına kaçak olarak binen 28 yaşındaki Türk vatandaşı R.K, kabin ekibi tarafından fark edildi.

R.K, Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali'nden bileti olmamasına rağmen uçağa kadar bindi.  İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali'nde sabah saatlerinde 28 yaşındaki Türk vatandaşı R.K. bileti olmamasına rağmen güvenliği geçerek  arındırılmış salona girdi. R.K güvenlikten geçtikten sonra Onur Hava Yolları'nın yer hizmetlerini gerçekleştiren Çelebi Yer Hizmetleri görevlilerini de atlatarak bileti olmadan uçakta boş bir koltuğa oturdu.  8Q222 sefer sayılı uçaktaki kaçak yolcuyu  Onur Havayolları kabin ekibi uçakta yaptığı yolcu sayımı sırasında ortaya çıkardı.

Uçağa gelen polis R.K'yı gözaltına aldı. Onur Havayolları uçağı yaşananlardan dolayı bir saat 16 dakika gecikmeli havalanırken R.K., polis tarafından Atatürk Havalimanı İç Hatlar Büro Amirliği'ne götürüldü ve ifadesi alındı. Polis eşliğinde İç Hatlar Terminali'nden  Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü'ne götürülen R.K yüzünü kapatırken basın mensuplarının "Uçağa nasıl bindin?”  sorusuna “Yanlış oldu. Yanlış” diye cevap verdi. 

R.K., buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!