Bir otelci tatile çıkarsa…

Bir otelci tatile çıkarsa…

Ağustos ayının şu sıcak günlerinde herkes gibi tatile çıkan bir otelci düşünelim mi?

Evet, şimdi size çok fantastik gelecek ama “Yani Hakancım hiç sezon ortası hem de en cafcaflı günlerde tatile çıkan bir otelci mi olur?” diyeceksiniz evet olmaz ama bir an için olduğunu hayal edelim

Neler beklerdi acaba, ya da ben kendi hissettiklerimi aktarayım öyle devam edelim.

Resort otellerimiz çok güzel değil mi? Hepsi her şey dahil, yeme içme bol, deniz kum güneş ohhh yeme de yanında yat doya doya değil mi? Maalesef değil.

“Ben kendimi özel hissetmek isterim”, “yemek için kuyruğa giremem” veya “içeceğim için bekleyemem” diyebilirsiniz ama hep derler ya bu tarz insanların butik otellerde tatil yapması tercihen olabilir. “Yok, ben resort otelde bu tadı hissetmek istiyorum ama!”

Sadece Güleryüz ile yanınıza yaklaşan bir garson her şeyi çözüyor, öyle büyük beklentilerimiz yok aslında hepimiz sadece bir “Merhaba”, bir Güleryüz, bir “afiyet olsun”a tav oluyoruz aslında. Huzur dolu bir tatil için tek gereken şey ilgi ve de alaka…

Etrafımı incelemiyorum öyle teftiş memuru gibi,  ufak tefek aksaklıkları görmezden geliyorum, çünkü etrafı incelemeye başlarsam tatil yapamam ki, ne de olsa bir otelciyim.

Kendimi Akdeniz’in mavi sularına bırakıyorum, çevremde birçok insan benimle yüzüyor, kimisi de güneşleniyor.

Çok şey beklemiyoruz aslında sadece kendimizi biraz olsun özel hissetmek istiyoruz, evet, Rrsort oteller de bunu başarmak hiç zor değil. Dedim ya bazen bir merhaba, bazen bir kokteyl veya size özel hazırlanmış bir pizza dilimi…

Kucak dolusu sevgiler… 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!