Birinci Uluslararası Kapsamlı Müzik Festivali, Antalya’da gerçekleşecek

Birinci Uluslararası Kapsamlı Müzik Festivali, Antalya’da gerçekleşecek

Rusya Dostluk ve Kültür Derneği, Andrei Karlov Hayırsever Fonu ve Antalya Rus Derneği'nin organizatörlüğünü üstlendiği "Birinci Antalya Uluslararası Kapsamlı Müzik Festivali", 17 - 19 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarının destekleri ile gerçekleşecek festival; zihinsel engelli bireylerin müzik eğitimlerinin geliştirilmesine, katılımcı ülkeler arasında bu alandaki deneyimlerin paylaşılmasına ve engelli kişilerin sosyal uyum mekanizmalarını sanat aracılığıyla oluşturarak dikkat çekmek amacıyla düzenleniyor.
Festivalde Rusya, Litvanya ve Moldova'nın yanı sıra Türkiye'den de bu alanda gelişim özelliklerine sahip, çok yönlü sanat toplulukları ve sanatçılar yer alacak.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!