Blackstone Group’a satılan otelin değeri dudak uçuklattı!

Blackstone Group’a satılan otelin değeri dudak uçuklattı!

Lüks ve ihtişamın adresi Las Vegas’taki Bellagio Otel, Blackstone Group’a satıldı.

Las Vegas'ın dünyaca ünlü oteli Bellagio el değiştirdi. MGM Resorts International, Las Vegas'taki Circus Circus ve Bellagio otellerini sattığını duyurdu. Şirket, Circus Circus otel kumarhanesini 825 milyon dolara turizmci Phil Ruffian'a, Bellagio'yu da 4.25 milyar dolara The Blackstone Group'a sattığını açıkladı. MGM; Ocean's Eleven filminin çekimlerinde de kullanılan Bellagio'yu, geri kiralama anlaşmasıyla New York'taki finans devine sattığını ilan etti. MGM, Bellagio için yıllık 245 milyon dolar kira ödeyecek. MGM Başkanı ve CEO'su Jim Murren, anlaşmanın 30 yıllık olduğunu söyledi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!