BODER Başkanı Halil Özyurt, Turizm Ajansı Yönetim Kurulu için adaylığını açıkladı

BODER Başkanı Halil Özyurt, Turizm Ajansı Yönetim Kurulu için adaylığını açıkladı

TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt, Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu için Ege Bölgesi’nden adaylığını açıkladı.

BODER Başkanı Özyurt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “Sizlerin katkıları ve destekleri ile Ege Bölgesi'ni Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'nda en iyi şekilde temsil edeceğim. Destekleriniz için şimdiden hepinize teşekkür ederim. Umarım herkes için hayırlısı olur” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!