Bodrum’daki iki bölge Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi ilan edildi

Bodrum’daki iki bölge Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi ilan edildi

Bodrum’daki iki bölge Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi ilan edildi.

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı “Torba bölgesi ve çevresi” ile “Kızılığaç İçmeler” Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararıyla, Turizm Teşvik Kanunu’nun 3. Maddesine dayanılarak, Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi ilan edildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!