Bodrum yeni bir "vazgeçilmez" kazandı: Porto Bianco

Bodrum yeni bir

Tüm dünyadaki tatil bölgelerini kaleme alan seyahat yazarlarının mutlaka bir tatil geçirilmesi gerek dediği Bodrum'la henüz tanışmadıysanız, mavinin beyazla buluştuğu cennet bölgemizde "vazgeçilmez" bir tatile hazır olun.

Tatil cenneti Bodrum’un yükselen yıldızı Akyarlar özellikle serin havası ve mavi bayraklı  deniziyle ön plana çıkarken Akyarlar’ın en güzel yerine konuşlanan Mio Bianco ve Mio Mare otel gerek konumu, gerekse hizmet anlayışıyla bölgenin en iyi tatil merkezi konumunda…
 Karaderili Şirketler grubu bünyesindeki denize sıfır tasarım oteller Mio Bianco ve Mio Mare’nin Mavi bayraklı sahilinde bu yaz eğlence ve beach partiler farklılık arayanların karşısına yepyeni bir konsept ile çıktı.

Bodrum’un en serin ve mavi bayraklı sahillerine sahip olan Akyarlar’a kaliteli hizmeti getiren  “Porto Bianco” özel el yapımı seri üretimi olmayan ürünler ile farklı bir konsept anlayışıyla Cem Özer imzası taşıyor.

Dekorasyonundan yemeklerine kadar her detayın düşünüldüğü  Porto Bianco  Bodrum’da eşi benzeri olmayan bir çehre kazandırırken Akyarlar’da özel misafirler ağırlamaya devam ediyor. Dünya mutfağının lezzetleri ile her gece ünlü bir sanatçıya ev sahipliği yapan mekanda müzik  severlerin de ruhuna hitap ediliyor.

Porto Bianco Bodrum’dan vazgeçemeyenlere, bir armağan olarak tasarlandı. Bodrum yeni bir "vazgeçilmez" kazandı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!