Otel

Tümü

Bozkurt Atilla: “2022’de misafirlerimize benzersiz bir deneyim sunacağız”

Bozkurt Atilla: “2022’de misafirlerimize benzersiz bir deneyim sunacağız”

Türkiye'de “her şey dahil” konseptindeki ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köyleri arasında yer alan Club & Hotel Letoonia'nın 2022 yılı erken rezervasyon fırsatları tatil severleri bekliyor.

1989 yılında adını Fethiye yakınlarındaki Letoon antik kentinden alarak kurulan ve misafirlerine 165 bin m2'lik bir yarımada üzerinde, doğayla iç içe tatil deneyimi yaşatan Club Hotel & Letoonia, 2022 sezonunda da misafirlerine deneyim odaklı tatil sunmaya devam edecek. Erken rezervasyon dönemiyle misafirler Club & Hotel Letoonia'nın birbirinden farklı deneyimlerle dolu tatil konseptinden yararlanabilmek için şimdiden yerini ayırtmış olacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Club & Hotel Letoonia'nın Genel Müdürü Bozkurt Atilla şunları söyledi: “2021 yılında hayata geçirdiğimiz deneyim odaklı tatil konseptiyle misafirlerimizin unutulmaz anılar biriktirmesini sağladık. Bu konsepti 2022 yılında geliştirilerek sürdüreceğiz ve Club & Hotel Letoonia'nın 165 bin m2'lik doğayla iç içe huzurlu ortamında mutlu zaman geçirmesini sağlayacağız. Erken rezervasyon sürecinde Club & Hotel Letoonia deneyimini yaşamak isteyen misafirlere birçok avantaj sunuyoruz.”

Misafirlerin bu yıl da güzel anıların yanında farklı deneyimlerle ayrılmaları için planlama yaptıklarını belirten Bozkurt “Misafirlerimiz Club & Hotel Letoonia'da sadece denizin en berrağını, sıcacık kumları, benzersiz bir doğadan oluşan ortamı değil bu ortamda keşfedecekleri deneyimlerle benzersiz bir deneyim yaşayacaklar. Seramik atölyesinden boksa, yogadan su sporlarına kadar onlarca farklı deneyimi bulabilecekleri Club & Hotel Letoonia olarak misafirlerimizi heyecanla bekliyoruz” dedi.