British Airways'ten Antalya hamlesi

British Airways'ten Antalya hamlesi

İngiliz bayrak taşıyıcı havayolu şirketi British Airways Londra'dan Türkiye'ye yeni bir hat açıyor.

İngiliz bayrak taşıyıcı havayolu şirketi British Airways Londra - Antalya seferlerine başlayacağını duyurdu.Thomas Cook'un iflası sonrasında İngiltere - Türkiye arasında uçuşların planlaması yapılırken British Airways, 30 Nisan 2020'den itibaren Londra Gatwick - Antalya arasında seferlerin başlatılacağını açıkladı.Airporthaber'de yer alan habere göre haftada 3 frekans olarak başlatılacak uçuşlar kademeli olarak artırılacak. 24 Mayıs 2020'de 4 frekansa çıkarılacak uçuşlar, 8 Haziran'da 5'e, 1 Temmuz'dan itibaren de haftalık 6 frekans olarak icra edilecek.

Uçuşların Airbus A320 tipi uçaklarla yapılması bekleniyor. British Airways, Türkiye'de İstanbul ve Dalaman'a da sefer düzenliyor.British Airways Türkiye'de İstanbul ve Dalaman'a da sefer düzenliyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!