Brüksel EXPO 2020 Fuarı’nda Türkiye standına yoğun ilgi

Brüksel EXPO 2020 Fuarı’nda Türkiye standına yoğun ilgi

Brüksel Expo'da 6-9 Şubatta düzenlenen uluslararası ‘Holiday Fair’ turizm fuarında Türkiye standı büyük ilgi gördü. Bu yıl 56'ncısı yapılan Uluslararası Brüksel Turizm Fuarı 105 binin üzerinde ziyaretçi ağırladı.

4 Gün süren fuar boyunca Türkiye de tedavi olanaklarını araştıran ziyaretçilerin soruları ve randevu talepleri ağırlıklı olarak diş ve estetik tedavileri üzerine yoğunlaştı. Fuar dönüşü ayağının tozuyla sorularımızı yanıtlayan Entamed Group Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yalçın Genç, yoğun ilgiden son derece memnun olduklarını taleplere cevap vermek için hem grup bünyesindeki dentapol ve dentaGROSS klinikleri, travelmed Sağlık Turizmi Acentasi hem de ülkemizin dört yanındaki THTC üyesi yüzlerce klinik, hastane ve acente ile hazır olduklarını ifade etti.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!