BRYANSK'TAN TÜRKİYE'YE DİREKT UÇAK SEFERLERİ BAŞLIYOR

BRYANSK'TAN TÜRKİYE'YE DİREKT UÇAK SEFERLERİ BAŞLIYOR

Bryansk Havalimanı Ticari Müdürü Valeriy Buçinskiy, 2018 yılında Bryansk Havalimanı'ndan Türkiye ve Mısır'a direk uçak seferlerine başlayabileceklerini belirtti.

Buçinskiy, "2013 ve 2014 yıllarında Türkiye seferleri büyük ilgi gördü. Mısır seferleri de yapıyorduk. Dolayısıyla gelecek yaz gereken izni almamız halinde uçak seferlerine başlamaya çalışacağız" dedi.Şu an şirketlerde görüşmelerin yapıldığını dile getiren Buçinskiy, "Maalesef şimdi belli teknik şartlar nedeniyle tüm uçak modellerini kabul edemiyoruz, ancak rekonsrüksiyondan sonra durum tamamen değişecek" diye konuştu.Bilindiği üzere Bryansk havalimanının rekonstrüksiyonu için Bryansk Oblastı bütçesinden neredeyse 300 milyon ruble ayrıldı. Finansmanın 285 milyonu uçak pisti tamiratı ve özel teknik araçların alımı için harcandı.   

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!