Bu festival, müzik, spor ve tatili Antalya’da buluşturacak

Bu festival, müzik, spor ve tatili Antalya’da buluşturacak

Wolf Production, turizmin başkenti Antalya’da müzik, spor ve tatilin buluşacağı bir festival gerçekleştirecek. 15-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında Antalya Ekdağ Lara Beach’te gerçekleştirilecek olan festival, Antalya’ya yeni bir soluk kazandıracak.

Wlive Sports & Music Festivali, yoga etkinlikleri, plaj oyunları, DJ performansları, yarışmalar, showlar, amigolar, konserler ve daha birçok sürprizle Antalyalıları ve Antalya’ya gelen konuklara renkli ve heyecan dolu günler yaşatacak.

Ünlü sanatçılar sahne alacak
Antalya Ekdağ Lara Beach’te gerçekleştirilecek streetball & beachvolley turnuvalarının bitiş saatinden itibaren konser alanında ünlü sanatçılar misafirlerle buluşacak. Her gün farklı bir konserle devam edecek olan festivalde, Derya Uluğ, Anıl Piyancı, Fatma Turgut ve Manga sahne alacak.

Konaklamada yeni akım: Wlivecamping
Festival spor ve müziğin yanı sıra farklı bir tatil seçeneği de sunuyor. Yurt içi ve yurt dışından katılım gösterecek sporculara ve festivali takip eden izleyicilere festival alanı içinde çadırlı konaklama imkanı sunuluyor. Oda&Kahvaltı konsepti bu festivalde “Çadır&Kahvaltı”ya dönüşerek (Öğle için snack büfe) konaklamada yeni bir akım başlatılıyor.

Antalyalılar için harika bir festival
Festival hakkında Festival Komite Başkanı Selin Kurt ile Proje Yöneticisi Ebru Kaynak, düzenlenen törenle basın mensuplarına bilgi verdi. Festivalin Antalya’ya farklı bir soluk kazandıracağını belirten Kurt ve Kaynak, Antalyalılar için harika bir festival gerçekleştireceklerini belirttiler.

80 bin TL para ödülü dağıtılacak
Bu festival ile müzik, spor ve tatil gibi üç ayrı dalı tek çatı altında birleştirdiklerini belirten Selin Kurt, “09.00'da başlayacak etkinlikler 00.00'a kadar devam edecek. Streetball ve Beachvolley turnuvalarına katılan takımların arasında dereceye girenlere ise 80 bin TL para ödülü dağıtılacak” dedi.

2020’de daha kapsamlı olacak
Böyle bir organizasyon için Antalya’nın çok iyi bir tercih olduğunu belirten Selin Kurt, “Çıkış noktamız turizm. Turizm şehri Antalya’ya müziğin, sporun ve tatilin bir arada olacağı yeni bir ürün kazandıracağız. Önümüzdeki sene bu festivali daha kapsamlı yapacağız. Gelecek sene 6-7 farklı spor branşında turnuvalar yapmayı planladığımız festivali uluslararası boyutta gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!