Otel

Tümü

Bu otel, kadınlarla daha güçlü

Bu otel, kadınlarla daha güçlü

Kadınların iş yaşamındaki yeri ve rolüne değer veren Hilton Istanbul Maslak yönetim kademesindeki altı kadın çalışanını atayarak örnek bir duruş sergiledi. Üst yönetimini, bugüne dek başarılı çalışmalara imza atan ve kurumun değerleri ile yetişen kadın yöneticilere emanet etti.

Dünya genelinde yapılan araştırmalar özellikle hizmet sektöründe kadın yöneticilerin başarısına dikkat çekiyor. Yapılan araştırmalar, kadın yöneticilerin sonuç odaklı olmaları, kararlı, istekli çalışmaları, yaratıcılıkları ve ekip çalışmasına yatkın olmaları gibi özelliklerini ortaya koyuyor.

Şehirdeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı anlayışı ile 2018 yılından beri hizmet veren Hilton Istanbul Maslak, kadın çalışanlarıyla yönetim ekibini güçlendirmeye devam ediyor. M
arka ruhunu yakından tanıyan, açılışından bu yana otelde görev alan isimlerden oluşan yöneticilerin eş zamanlı ataması markanın kadın yöneticilere olan güvenini simgeliyor.

Hilton Istanbul Maslak’ta üst yönetim kademesinde yapılan değişiklikle atanan kadın yöneticiler ve yeni görevlendirmeleri şöyle: Odalar Bölümü Direktörü
Ayla Türedi Özkılıç Otel Müdürü; Ön Büro Müdür Yardımcısı Begüm Altuntaş Misafir İlişkileri Müdürü; Grup, Konferans ve Ziyafet Satış Müdürü Nadya İzik İş Geliştirme Direktör Yardımcısı; Kurumsal Satış Müdürü Yasemin Çopur İş Geliştirme Direktör Yardımcısı; Rezervasyon Şefi Esra Çöl Gelirler ve Rezervasyon Müdür Yardımcısı; İnsan Kaynakları Şefi Sibel Özbudak ise İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı olarak atandı.