BULGAR TURİST, BANYODA ÖLÜ BULUNDU

BULGAR TURİST, BANYODA ÖLÜ BULUNDU

Antalya’nın Kemer ilçesindeki 5 yıldızlı bir otelde tatil yapmakta olan 59 yaşındaki Bulgar turist iddiaya göre banyoda ayağının kayarak düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, öğle saatlerinde meydana gelen olayda Bulgaristan vatandaşı Plamen Petkov, Kemer ilçe merkezindeki 5 yıldızlı oteldeki odasında ölü bulundu. Petkov’un banyoda ayağının kaydığı ve düşerek hayatını kaybettiği öne sürüldü. Petkov’un cenazesi, polis ve Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!