STK

Tümü

Bulgar turistlerin Çanakkale ilgisi artıyor

Bulgar turistlerin Çanakkale ilgisi artıyor

Çanakkale Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Başkanı Nilgün Gökser yeni yıla Çanakkale’de girmek isteyen 2300 Bulgar turistin 3 gününü Çanakkale’de geçireceklerini söyledi.

“HER GEÇEN YIL TALEP DE ARTMAKTADIR”

Konu ile ilgili açıklamada bulunan ÇATOD Başkanı Gökser “ÇATOD olarak uzun yıllardır Balkan Coğrafyasında özellikle Romanya ve Bulgaristan olmak üzere etkili bir tanıtım ve iletişim çalışmaları sürdürüyoruz. Altı yıl öncesi tek bir otelle başlayan yılbaşı paket programları etkin iletişim ağıyla şehrimizde birçok otelde yılbaşı paket programlarıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Bu, ülkemiz ve şehrimiz ekonomisi için önemli bir kazançtır.  Bulgar turistler hem farklı bir destinasyonda hem de kaliteli bir hizmetle yeni yıla giriyor. Bu memnuniyetle her gecen yıl talep de artmaktadır. Bu, bizler için 2022 yılına sayılı günler kala umut vericidir” dedi.

DÜNYA TATİL YAPMAYI ÖZLEDİ!

Başkan Nilgün Gökser, 2022 yılından umutlu olduklarını da belirterek “ 2022 yılında eski günlerimize döneceğimizi ümit ediyoruz. Tüm dünya tatil yapmayı, yeni destinasyon noktalarını keşfetmeyi özledi. Biz, 2022 yılının turizm açısından bereketli bir yıl olacağını düşünüyoruz.”diye konuştu.

Haber - Halil Öncü