Genel

Burak Tonbul: “Turizme inancınızı kaybetmeyin”

Burak Tonbul: “Turizme inancınızı kaybetmeyin”

Touristica ve Diana Travel Yönetim Kurulu Başkanı, Paloma Hotels’in de Yönetim Kurulu Üyesi Burak Tonbul, Turizm Meclisi TV’ye önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında tüm turizm camiasına seslenen Burak Tonbul, “Turizme inancınızı kaybetmeyin” dedi.

Turizm Aktüel Tourism Today Turizm Güncel ve Turizm Ajansı’nın hayata geçirdiği Turizm Meclisi TV Türk turizminin önemli isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Turizm Meclisi TV’nin yeni konuğu ise 40 yıllık turizm geçmişine sahip olan
DianaTravel’ın ve iç pazarın önemli acentalarından Touristica Yönetim Kurulu Başkanı, ayrıca Türkiye konaklama sektörünün dikkat çeken markası Paloma Hotels’in de Yönetim Kurulu Üyesi Burak Tonbul oldu.

TÜRKİYE’YE TATİLE GELECEKLER!

Deneyimli turizmci Burak Tonbul Tourism Today Genel Yayın yönetmeni Haluk Özsevim’in sorularını yanıtladı. Açıklamalarında Türkiye için iç pazarın önemine dikkat çeken Burak Tonbul iç pazarın sadece kriz dönemlerinde değil her zaman önemli bir pazar olduğunu söyledi. Yurt dışı pazarlarını da değerlendiren Tonbul, vaka sayılarının düşmeye devam etmesi halinde turistlerin Türkiye’ye tatile geleceğini dile getirdi.

Açıklamalarında işçisinden patronuna tüm turizm sektörüne seslenen Burak Tonbul, bu süreçten hep birlikte çıkılacağını belirterek “Turizme inancınızı kaybetmeyin” dedi.