Büyük Veliç Hotel, Güvenli Turizm Sertifikasını aldı

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en hijyenik otelleri arasında bulunan ve Gaziantep’te yedi oteli bulunan Uğurlu Otelleri Grubu bünyesinde bulunan 4 yıldızlı Büyük Veliç Hotel’i, korona virüs ile mücadele günlerinde gösterdiği başarı ile Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazandı.

Hijyen güvenliğini de tescilledi!
Gaziantep’in merkezinde bulunan 4 yıldızlı oteli, koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında normalleşme sürecine geçilmesinin ardından başarısını belgeler ile taçlandırmaya devam ediyor. Normalleşme süreci ile birlikte kapılarını misafirlerine yeniden açan Büyük Veliç Hotel, TSE Diyarbakır Müdürlüğü’nün denetimlerinin ardından Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde yayınlanan Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme-İçme Ünitelerinde Pandemi Süresince Uygulanacak COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri kapsamında istenen koşulları yerine getirerek, Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazandı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!