Büyükelçilikten açıklama! Depremde Türklerin kaldığı otel çöktü

Büyükelçilikten açıklama! Depremde Türklerin kaldığı otel çöktü

Türkiye’nin Tiran Büyükelçisi Ahmet Yörük, Arnavutluk’ta meydana gelen depremde Türklerin kaldığı otelin çöktüğünü duyurdu.

Arnavutluk bu sabah TSİ 05.54’te 6.4 büyüklüğünde bir depremle sarsırken çevre ülkelerde de hissedilen depremde Türklerin kaldığı otel çöktü. “Son 30 yılda Arnavutluk’taki en şiddetli deprem” olduğu belirtilen afet sonucu bazı binaların yıkıldığı ve enkaz altında insanların olduğu açıklandı.Sözcü’nün aktardığı habere göre; Türkiye’nin Tiran Büyükelçisi Ahmet Yörük, 20 Türk’ün kaldığı bir otelin çöktüğünü fakat herkesin kurtarıldığını duyurdu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!