Çağlar Göncüler, The Ritz-Carlton, İstanbul'da!

Çağlar Göncüler, The Ritz-Carlton, İstanbul'da!

Çağlar Göncüler, The Ritz - Carlton, İstanbul'un yeni satış ve pazarlama direktörü oldu.

 Business Destinations Seyahat Ödülleri tarafından Türkiye'nin En iyi Lüks Oteli 2015 ve Aon Hewitt şirketi tarafından üç defa Türkiye'nin En İyi İş Yeri seçilen The Ritz-Carlton, İstanbul'un Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Çağlar Göncüler getirildi.

Yüksek lisansını 2005 yılında Kanada'da tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatına 2006 yılında Katar Havayolları'nda başlayan Çağlar Göncüler, çeşitli satış pozisyonlarında görev aldıktan sonra aynı şirkette Kıdemli Satış Müdürü olarak devam etti. Daha sonra JW Marriott Ankara otelinin açılış ekibinde yer alıp, 2011-2013 yılları arasında Satış Direktörlüğü yaptı. 

Amanresorts International şirketinde Amanruya otelinin Yerli ve Uluslararası Pazarda Satış Stratejisinden Sorumlu Müdürü olarak 1 yıldan fazla çalıştı. Göncüler, Haziran 2014'ten bu yana Hyatt Regency Istanbul Ataköy otelinin Satış Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Çağlar Göncüler, 10 yıllık satış tecrübesiyle, 20 Temmuz 2015 tarihinden itibaren The Ritz-Carlton, İstanbul'un tüm Satış&Pazarlama faaliyetlerine liderlik etmeye başladı.

1979 İstanbul doğumlu olan Göncüler TED Ankara Koleji'nin ardından Bilkent Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü bitirip, Western Ontario Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler üzerine yüksek lisansını tamamladı.

Göncüler, lüks otel ve resort, ürün ve iş geliştirme, satış, risk yönetimi, P&L, liderlik, problem çözümü, pazarda rekabet analizi gibi faaliyetler konusunda deneyimli olup, çok iyi derecede İngilizce biliyor.

The Ritz-Carlton, İstanbul; geçtiğimiz günlerde de 25 yıllık uluslararası otelcilik deneyimiyle Genel Müdürlük görevine gelen Can Göktaş'ın atamasını duyurmuştu. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!