CANKURTARAN, ÖRNEK DAVRANIŞI İLE TURİSTLERİN TAKDİRİNİ KAZANDI

CANKURTARAN, ÖRNEK DAVRANIŞI İLE TURİSTLERİN TAKDİRİNİ KAZANDI

Antalya’nın turistik ilçesi Manavgat’ta yer alan Vonresort Hotels’in cankurtaranı Hasan Akgün, davranışı ile otelde konaklayan turistlerin takdirini kazandı.

Vonresort Hotels’te cankurtaran olarak görev yapan Hasan Akgün, görevi esnasında susayan sokak köpeğine yanında taşıdığı su şişesinden su içirdi. Akgün’ün kendi suyunu sokak köpeği ile paylaşması otelde konaklayan yabancı turistlerin büyük beğenisini topladı.

Cankurtaran Hasan Akgün’ün sokak köpeğine su içirirken fotoğraflarını çeken turistler bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Turistler cankurtaran Akgün’ü davranışından dolayı da kutladı.

Cankurtaranlarının örnek davranışına kayıtsız kalmayan Vonresort Hotels Genel Müdürü Süleyman Gürpınar da Hasan Akgün’e teşekkür ederek ona seramikten yapılmış Atatürk tablosu hediye etti. Gürpınar, “Sokak köpeğine bu sıcak günde, su veren çok değerli cankurtaranımız Hasan Akgün'ü, otel misafirimiz görüntüleyip, sosyal medyada yayınlamış. Kendisine bu örnek davranışından dolayı teşekkür ederiz. Kendisiyle gurur duyuyoruz” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!