DOLAR 32,8248 % % 0.04
EURO 35,2439 % % -0.18
GRAM ALTIN 2.450,67 % % -1,57
ÇEYREK A. 4.006,85 % % -1,57
BITCOIN 64.284,12 % 0.059

CANLI SONUÇLAR

Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
22:00
İsviçre İsviçre
22:00
Almanya Almanya
22:00
İskoçya İskoçya
22:00
Macaristan Macaristan
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
14:00
Fortuna Babelsberg Fortuna Babelsberg
14:00
Babelsberg 03 Babelsberg 03
14:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
3 : 1
Hammarby IF Hammarby IF
15:00
Rakete Romertal Rakete Romertal
15:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
15:00
SV Esche 1976 EV SV Esche 1976 EV
15:00
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
15:00
FC DJK Simbach FC DJK Simbach
15:00
TSV 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim
15:00
AIK AIK
15:00
Viking FK Viking FK
15:00
Handsworth FC Handsworth FC
15:00
AFC Mansfield AFC Mansfield
16:00
SC Halen SC Halen
16:00
VfL Sportfreunde Lotte 1929 VfL Sportfreunde Lotte 1929
16:00
SK Lisen SK Lisen
16:00
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
16:00
FC Germania Bieber FC Germania Bieber
16:00
Offenbacher FC Kickers 1901 Offenbacher FC Kickers 1901
17:00
SV Neufraunhofen SV Neufraunhofen
17:00
Unterhaching Unterhaching
17:00
Unterhaching Unterhaching
17:00
SV Neufraunhofen SV Neufraunhofen
18:00
MKS Pogon Szczecin MKS Pogon Szczecin
18:00
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
18:30
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
18:30
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
18:30
Neudrossenfeld Neudrossenfeld
18:30
Bayreuth Bayreuth
19:00
FK Krasnodar FK Krasnodar
19:00
PFC Kuban Krasnodar PFC Kuban Krasnodar
19:00
CS Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948
19:00
Pafos FC Pafos FC
21:00
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
21:00
Cruz Azul Cruz Azul
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America
01:00
Ekvador Ekvador
1 : 2
Venezuela Venezuela
04:00
Meksika Meksika
1 : 0
Jamaika Jamaika
İspanya - LaLiga 2
19:30
Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
19:30
Real Oviedo Real Oviedo
İspanya - Primera Federacion
22:00
Cordoba Cordoba
22:00
Barcelona Atletic Barcelona Atletic
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
13:00
FC Krylia Sovetov Samara-2 FC Krylia Sovetov Samara-2
0 : 1
FC Ural-2 Yekaterinburg FC Ural-2 Yekaterinburg
15:30
Sokol Kazan Sokol Kazan
15:30
Uralets-TS Nizhny Tagil Uralets-TS Nizhny Tagil
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
14:30
Spartak Moscow Spartak Moscow
14:30
FK Lokomotiv Moskova FK Lokomotiv Moskova
17:00
Cska Moscow Cska Moscow
17:00
FC Zenit Saint Petersburg FC Zenit Saint Petersburg
ABD - ABD MLS
02:30
FC Cincinnati FC Cincinnati
1 : 2
New England Revolution New England Revolution
02:30
Columbus Crew Columbus Crew
4 : 0
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
02:30
Dc United Dc United
1 : 4
Houston Dynamo Houston Dynamo
02:30
New York Red Bulls New York Red Bulls
3 : 0
Toronto FC Toronto FC
02:30
Orlando City SC Orlando City SC
4 : 2
Chicago Fire Chicago Fire
02:30
Philadelphia Union Philadelphia Union
0 : 2
Charlotte FC Charlotte FC
03:30
Minnesota United FC Minnesota United FC
0 : 1
Austin FC Austin FC
03:30
Nashville SC Nashville SC
1 : 0
New York City FC New York City FC
03:30
Saint Louis City SC Saint Louis City SC
1 : 1
Atlanta United FC Atlanta United FC
04:30
Colorado Rapids Colorado Rapids
4 : 1
CF Montreal CF Montreal
04:30
Real Salt Lake Real Salt Lake
0 : 1
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
05:30
Los Angeles FC Los Angeles FC
6 : 2
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
05:30
Portland Timbers Portland Timbers
2 : 0
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
05:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
3 : 2
FC Dallas FC Dallas
ABD - ABD NPSL
01:00
FC Monmouth FC Monmouth
1 : 2
Atlantic City FC Atlantic City FC
01:00
Kingston Stockade FC Kingston Stockade FC
0 : 1
Hartford City FC Hartford City FC
01:30
First State FC First State FC
01:30
Philadelphia Ukrainian Nationals Philadelphia Ukrainian Nationals
02:00
Greenville United Greenville United
1 : 2
Apotheos FC Apotheos FC
02:00
Hickory FC Hickory FC
0 : 1
Appalachian FC Appalachian FC
02:00
Charlottetowne Hops FC Charlottetowne Hops FC
2 : 1
Port City FC Port City FC
02:00
Bristol Rhythm AFC Bristol Rhythm AFC
0 : 3
865 Alliance 865 Alliance
02:00
West Chester United SC West Chester United SC
4 : 2
Electric City Shock SC Electric City Shock SC
02:00
New York Shockers New York Shockers
4 : 1
Valeo FC Valeo FC
02:00
Columbus United FC Columbus United FC
3 : 1
Tallahassee SC Tallahassee SC
02:00
Naples United FC Naples United FC
02:00
Global Soccer Pathways Global Soccer Pathways
02:00
Jacksonville Armada Jacksonville Armada
2 : 0
Miami Dutch Lions FC Miami Dutch Lions FC
02:00
Pensacola FC Pensacola FC
02:00
New Orleans Jesters New Orleans Jesters
02:00
Virginia Beach City FC Virginia Beach City FC
0 : 3
Alexandria Reds Alexandria Reds
02:00
Dmv Elite FC Dmv Elite FC
1 : 4
Annapolis Blues FC Annapolis Blues FC
02:00
Niagara 1812 Niagara 1812
02:00
Southern Indiana Guardians FC Southern Indiana Guardians FC
02:00
Akron City FC Akron City FC
3 : 0
Cleveland SC Cleveland SC
03:00
Milwaukee Torrent Milwaukee Torrent
03:00
Gios Lions SC Gios Lions SC
03:00
Sunflower State FC Sunflower State FC
1 : 2
Des Moines United FC Des Moines United FC
03:00
Austin United FC Austin United FC
03:00
Denton Diablos FC Denton Diablos FC
03:00
Minnesota Twinstars FC Minnesota Twinstars FC
0 : 0
Dakota Fusion FC Dakota Fusion FC
03:00
Sioux Falls Thunder FC Sioux Falls Thunder FC
1 : 1
Minnesota Blizzard FC Minnesota Blizzard FC
03:00
Joy St Louis Park Joy St Louis Park
4 : 2
Duluth FC Duluth FC
03:00
Demize NPSL Demize NPSL
03:00
Oklahoma City 1889 FC Oklahoma City 1889 FC
03:15
FC Brownsville FC Brownsville
03:15
Laredo Heat SC Laredo Heat SC
03:30
Lubbock Matadors SC Lubbock Matadors SC
5 : 2
CF10 Houston FC CF10 Houston FC
05:00
Oakland SC Oakland SC
8 : 0
Oakland Stompers Oakland Stompers
05:00
San Ramon FC San Ramon FC
05:00
El Farolito El Farolito
23:00
Wc Predators Wc Predators
23:00
Jackson Lions FC Jackson Lions FC
ABD - MLS Next Pro
02:00
Chattanooga FC Chattanooga FC
1 : 2
Carolina Core FC Carolina Core FC
03:45
North Texas SC North Texas SC
3 : 3
Austin FC II Austin FC II
ABD - NISA
00:00
Savannah Clovers FC Savannah Clovers FC
1 : 1
Michigan Stars FC Michigan Stars FC
02:00
Maryland Bobcats FC Maryland Bobcats FC
2 : 1
Georgia Lions FC Georgia Lions FC
05:00
Los Angeles Force Los Angeles Force
2 : 0
Capo FC Capo FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:30
Houston Dash Houston Dash
0 : 0
San Diego Wave FC San Diego Wave FC
05:00
Bay FC Bay FC
1 : 0
Angel City FC Angel City FC
23:00
Portland Thorns FC Portland Thorns FC
23:00
Kansas City NWSL Kansas City NWSL
ABD - USL Lig 1
02:00
One Knoxville SC One Knoxville SC
0 : 2
Greenville Triumph SC Greenville Triumph SC
02:00
Richmond Kickers Richmond Kickers
0 : 2
Northern Colorado Hailstorm FC Northern Colorado Hailstorm FC
02:30
Chattanooga Red Wolves SC Chattanooga Red Wolves SC
3 : 2
South Georgia Tormenta FC South Georgia Tormenta FC
ABD - USL Lig 2
00:00
Brevard Fire SC Brevard Fire SC
1 : 0
Inter Gainesville KF Inter Gainesville KF
01:00
Union FC Macomb Union FC Macomb
6 : 0
South Bend Lions South Bend Lions
01:00
Charlotte Independence 2 Charlotte Independence 2
1 : 1
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
01:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
0 : 2
Fort Wayne FC Fort Wayne FC
01:00
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
2 : 0
Kings Hammer Kings Hammer
01:00
ST Petersburg FC ST Petersburg FC
1 : 1
Tampa Bay United Tampa Bay United
01:00
West Virginia United West Virginia United
3 : 4
SC United Bantams SC United Bantams
02:00
Philadelphia Lone Star Usl2 Philadelphia Lone Star Usl2
4 : 3
Reading United AC Reading United AC
02:00
Flint City Bucks Flint City Bucks
4 : 1
Oakland County FC Oakland County FC
02:00
Hudson Valley Hammers Hudson Valley Hammers
0 : 2
Manhattan SC Manhattan SC
02:00
Lionsbridge FC Lionsbridge FC
2 : 1
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
02:00
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
02:00
Wake FC Wake FC
02:00
Staten Island Asc Staten Island Asc
1 : 0
New Jersey Copa FC New Jersey Copa FC
02:00
Thunder Bay Chill SC Thunder Bay Chill SC
2 : 1
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
02:30
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
2 : 1
Christos FC Christos FC
02:30
Asheville City SC Asheville City SC
4 : 0
Dothan United SC Dothan United SC
02:30
East Atlanta FC East Atlanta FC
1 : 4
Tennessee SC Tennessee SC
02:30
Southern Soccer Academy Kings Southern Soccer Academy Kings
1 : 0
Athens United Athens United
03:00
Westchester Flames Westchester Flames
2 : 1
Ironbound SC Ironbound SC
03:00
Blue Goose SC Blue Goose SC
1 : 4
Hattiesburg FC Hattiesburg FC
03:00
Corpus Christi FC Corpus Christi FC
8 : 2
Hill Country Lobos Hill Country Lobos
03:00
Des Moines Menace Des Moines Menace
5 : 0
Sueno FC Sueno FC
03:00
Louisiana Krewe FC Louisiana Krewe FC
0 : 4
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
03:30
Peoria City Peoria City
0 : 3
St Charles FC St Charles FC
04:00
Monterey Bay FC Usl 2 Monterey Bay FC Usl 2
3 : 1
Project 51O Project 51O
04:00
Utah Avalanche Utah Avalanche
1 : 4
Boulder County United Boulder County United
04:30
Colorado International Soccer Academy Colorado International Soccer Academy
1 : 6
Salt City SC Salt City SC
05:00
Amsg FC Amsg FC
2 : 1
Coachella FC Coachella FC
06:00
Academica SC Academica SC
1 : 1
San Francisco City San Francisco City
22:00
Swan City SC Swan City SC
22:00
Miami AC Miami AC
23:00
Capo FC 2 Capo FC 2
23:00
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
23:00
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
23:00
Almaden FC Almaden FC
ABD - USL Şampiyonası
01:00
Monterey Bay FC Monterey Bay FC
2 : 1
Oakland Roots SC Oakland Roots SC
02:00
Indy Eleven Indy Eleven
0 : 1
Orange County SC Orange County SC
02:30
North Carolina FC North Carolina FC
0 : 0
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
02:50
Miami FC Miami FC
2 : 2
Loudoun United Fc Loudoun United Fc
03:00
Louisville City FC Louisville City FC
2 : 5
Rhode Island FC Rhode Island FC
03:30
FC Tulsa FC Tulsa
0 : 0
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
04:00
New Mexico United New Mexico United
1 : 0
Colorado Springs Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC
05:30
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
0 : 0
Charleston Battery Charleston Battery
05:30
Las Vegas Lights Las Vegas Lights
1 : 1
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Tennessee SC Tennessee SC
1 : 0
Greenville Liberty Greenville Liberty
00:00
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
4 : 1
Christos FC Christos FC
01:30
Lancaster Inferno Lancaster Inferno
3 : 0
Charlottesville Blues FC Charlottesville Blues FC
01:30
Colorado International Soccer Academy Colorado International Soccer Academy
1 : 3
Albion SC Colorado Albion SC Colorado
02:00
Paisley Athletic FC Paisley Athletic FC
3 : 2
Cedar Stars Academy Cedar Stars Academy
02:00
Swan City SC Swan City SC
3 : 4
Tallahassee Reckoning Tallahassee Reckoning
03:00
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
0 : 2
Asheville City SC Asheville City SC
04:00
Flatirons FC Flatirons FC
2 : 3
Northern Colorado Rain Northern Colorado Rain
05:00
SC Stockton SC Stockton
1 : 0
Academica SC Academica SC
19:00
North Carolina Courage U23 North Carolina Courage U23
19:00
Fayetteville Fury Fayetteville Fury
21:00
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
21:00
Rochester FC Rochester FC
22:00
Brooke House FC Brooke House FC
22:00
Miami AC Miami AC
22:30
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
22:30
Morris Elite SC Morris Elite SC
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
17:00
Velez Sarsfield Reserve Velez Sarsfield Reserve
17:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
21:00
CA Lanus CA Lanus
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
17:00
Belgrano de Cordoba Belgrano de Cordoba
17:00
Boca Juniors Boca Juniors
20:00
Gimnasia Y Esgrima La Plata Gimnasia Y Esgrima La Plata
20:00
Satsaid Satsaid
21:00
CA Independiente CA Independiente
21:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
21:00
CA Banfield CA Banfield
21:00
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
21:00
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
21:00
CA Estudiantes de Caseros CA Estudiantes de Caseros
Arjantin - Primera B
19:10
Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
19:10
Villa Dalmine Villa Dalmine
21:00
CD Armenio CD Armenio
21:00
Sacachispas FC Sacachispas FC
22:00
CA Ferrocarril Midland CA Ferrocarril Midland
22:00
Canuelas FC Canuelas FC
Arjantin - Primera C
19:00
CA General Lamadrid CA General Lamadrid
19:00
CSDC Espanol CSDC Espanol
19:00
AD Berazategui AD Berazategui
19:00
Deportivo Paraguayo Deportivo Paraguayo
21:00
CA Lugano CA Lugano
21:00
CA Claypole CA Claypole
21:00
CA Puerto Nuevo CA Puerto Nuevo
21:00
Central Ballester Central Ballester
21:00
CA Central Cordoba de Rosario CA Central Cordoba de Rosario
21:00
CDM Leandro N. Alem CDM Leandro N. Alem
21:00
Deportivo Muniz Deportivo Muniz
21:00
Centro Espanol Centro Espanol
21:00
CA Ituzaingo CA Ituzaingo
21:00
CA Atlas CA Atlas
21:00
Club El Porvenir Club El Porvenir
21:00
Defensores de Cambaceres Defensores de Cambaceres
21:00
Club Lujan Club Lujan
21:00
Argentino De Rosario Argentino De Rosario
21:00
CS Barracas CS Barracas
21:00
Real Pilar FC Real Pilar FC
21:00
Yupanqui Yupanqui
21:00
ASD Justo Jose de Urquiza ASD Justo Jose de Urquiza
Arjantin - Primera Nacional
21:00
CD Maipu CD Maipu
21:00
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
21:00
CA Alvarado CA Alvarado
21:00
San Martin de San Juan San Martin de San Juan
21:00
Racing De Cordoba Racing De Cordoba
21:00
Guillermo Brown Guillermo Brown
21:00
CA San Telmo CA San Telmo
21:00
Mitre Santiago Del Estero Mitre Santiago Del Estero
21:10
CA Defensores Unidos CA Defensores Unidos
21:10
Colon de Santa Fe Colon de Santa Fe
22:00
Gimnasia Y Esgrima Jujuy Gimnasia Y Esgrima Jujuy
22:00
San Martin de Tucuman San Martin de Tucuman
22:00
CA Guemes CA Guemes
22:00
Arsenal de Sarandi Arsenal de Sarandi
22:00
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
22:00
Agropecuario Argentino Agropecuario Argentino
22:00
CA Chaco For Ever CA Chaco For Ever
22:00
Gimnasia Y Tiro De Salta Gimnasia Y Tiro De Salta
23:10
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
23:10
CA Estudiantes CA Estudiantes
Arjantin - Torneo Federal A
00:00
Gutierrez SC Gutierrez SC
1 : 0
CD Argentino Monte Maiz CD Argentino Monte Maiz
17:00
Kimberley de Mar Del Plata Kimberley de Mar Del Plata
17:00
CA Germinal CA Germinal
21:00
Olimpo Bahia Blanca Olimpo Bahia Blanca
21:00
Villa Mitre de Bahia Blanca Villa Mitre de Bahia Blanca
21:00
Deportivo Rincon Deportivo Rincon
21:00
Club Circulo Deportivo Club Circulo Deportivo
21:30
Club Cipolletti Club Cipolletti
21:30
CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
21:30
CA Huracan Las Heras CA Huracan Las Heras
21:30
CA Juventud Unida Universitario San Luis CA Juventud Unida Universitario San Luis
21:30
CS Estudiantes San Luis CS Estudiantes San Luis
21:30
AC San Martin de Mendoza AC San Martin de Mendoza
21:30
CA 9 de Julio Rafaela CA 9 de Julio Rafaela
21:30
CD de Pronunciamiento CD de Pronunciamiento
21:30
CA Boca Unidos Corrientes CA Boca Unidos Corrientes
21:30
CM Crucero del Norte CM Crucero del Norte
22:00
CA Sarmiento de la Banda CA Sarmiento de la Banda
22:00
CA Sarmiento de Resistencia CA Sarmiento de Resistencia
22:00
CA Central Norte Salta CA Central Norte Salta
22:00
Juventud Antoniana Juventud Antoniana
22:00
Union de Sunchales Union de Sunchales
22:00
CA Sol de America de Formosa CA Sol de America de Formosa
22:30
CS Belgrano CS Belgrano
22:30
Independiente de Chivilcoy Independiente de Chivilcoy
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Gungahlin United FC Gungahlin United FC
9 : 0
Yoogali SC Yoogali SC
08:00
Tuggeranong UTD Tuggeranong UTD
1 : 0
Canberra Olympic Canberra Olympic
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Broadmeadow Magic FC Broadmeadow Magic FC
07:30
Weston Workers FC Weston Workers FC
07:30
Newcastle Olympic FC Newcastle Olympic FC
07:30
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
07:30
Charlestown Azzurri FC Charlestown Azzurri FC
07:30
Edgeworth FC Edgeworth FC
Avustralya - NPL,Victoria
08:00
St Albans Saints SC St Albans Saints SC
0 : 3
Hume City Hume City
Avustralya - NSW NPL 1
08:00
Western Sydney Wanderers FK Western Sydney Wanderers FK
0 : 3
Sydney FC Youth Sydney FC Youth
08:00
Blacktown City FC Blacktown City FC
1 : 2
Rockdale Ilinden FC Rockdale Ilinden FC
08:00
Sydney United Sydney United
0 : 0
St George Saints FK St George Saints FK
Avustralya - Queensland NPL
09:30
Moreton City Excelsior FC Moreton City Excelsior FC
3 : 0
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
09:00
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
4 : 1
Mitchelton FC Mitchelton FC
10:00
Souths United FC Souths United FC
1 : 1
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
08:00
SWQ Thunder FC SWQ Thunder FC
1 : 2
Logan Lightning Logan Lightning
09:45
St George Willawong FC St George Willawong FC
2 : 2
Broadbeach United Broadbeach United
11:00
Caboolture FC Caboolture FC
11:00
Southside Eagles Southside Eagles
Avustralya - Tazmanya NPL
07:00
South Hobart FC South Hobart FC
3 : 2
Glenorchy Knights FC Glenorchy Knights FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
07:00
Melbourne Victory Melbourne Victory
0 : 4
Caroline Springs George Cross FC Caroline Springs George Cross FC
09:00
Western United FC Youth Western United FC Youth
2 : 2
North Geelong Warriors FC North Geelong Warriors FC
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
15:00
FC Lida FC Lida
15:00
FC Orsha FC Orsha
16:00
FC BARANOVICHI FC BARANOVICHI
16:00
Niva Dolbizno Niva Dolbizno
18:00
Bate Borisov Reserve Bate Borisov Reserve
18:00
FK Bumprom FK Bumprom
19:00
FC Molodechno FC Molodechno
19:00
Volna Pinsk Volna Pinsk
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
16:00
FC Transmash Mogilev FC Transmash Mogilev
16:00
FC Vitebsk FC Vitebsk
18:00
FC Torpedo Belaz Zhodino FC Torpedo Belaz Zhodino
18:00
Isloch Isloch
20:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20:00
Neman Grodno Neman Grodno
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
JC Futebol Clube AM JC Futebol Clube AM
21:00
3B Sport A&M 3B Sport A&M
21:00
Clube Do Remo PA Clube Do Remo PA
21:00
Recanto Da Crianca AM Recanto Da Crianca AM
21:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
21:00
UDA AL UDA AL
21:00
SC Recife PE SC Recife PE
21:00
Vf4 PB Vf4 PB
21:00
Mixto EC MT Mixto EC MT
21:00
Doce Mel EC BA Doce Mel EC BA
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:00
Taubate SP Taubate SP
21:00
Minas Brasilia DF Minas Brasilia DF
21:00
EC Juventude RS EC Juventude RS
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
1 : 0
EC Humaita AC EC Humaita AC
00:00
EC Jacuipense BA EC Jacuipense BA
00:00
CS Esportiva AL CS Esportiva AL
00:30
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
3 : 0
Audax Rio RJ Audax Rio RJ
03:00
Rio Branco FC AC Rio Branco FC AC
1 : 2
Trem AP Trem AP
21:00
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
21:00
Mixto MT Mixto MT
21:00
EC Avenida RS EC Avenida RS
21:00
Gremio Esportivo Brasil RS Gremio Esportivo Brasil RS
22:00
Tocantinopolis EC TO Tocantinopolis EC TO
22:00
River PI River PI
22:00
Costa Rica EC MS Costa Rica EC MS
22:00
CA Patrocinense MG CA Patrocinense MG
22:00
FC Cascavel PR FC Cascavel PR
22:00
Concordia AC SC Concordia AC SC
22:00
Hercilio Luz SC Hercilio Luz SC
22:00
Barra FC SC Barra FC SC
23:00
CRA Catalano GO CRA Catalano GO
23:00
Capital FC TO Capital FC TO
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Ituano FC SP Ituano FC SP
1 : 1
Brusque FC SC Brusque FC SC
22:00
Chapecoense SC Chapecoense SC
22:00
Paysandu SC PA Paysandu SC PA
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
0 : 0
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
03:30
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
4 : 1
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
22:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
22:00
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
22:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
22:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
22:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
22:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
03:00
Santos FC SP Santos FC SP
03:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
16:30
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
16:30
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
17:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
17:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
21:00
America MG America MG
21:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
23:00
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
23:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
Brezilya - Brezilya Serie C
01:30
Londrina EC PR Londrina EC PR
1 : 1
Botafogo FC PB Botafogo FC PB
22:30
EC Sao Jose RS EC Sao Jose RS
22:30
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
Brezilya - Carioca, Serie A2
20:45
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
20:45
Olaria RJ Olaria RJ
20:45
Goncalense FC RJ Goncalense FC RJ
20:45
Americano FC RJ Americano FC RJ
Brezilya - Catarinense, Serie B
01:00
Camboriu SC Camboriu SC
0 : 1
CA Tubarao SC CA Tubarao SC
21:00
Blumenau EC SC Blumenau EC SC
21:00
Santa Catarina Clube SC Santa Catarina Clube SC
21:00
Atletico Catarinense SC Atletico Catarinense SC
21:00
GE Juventus Jaragua Do Sul SC GE Juventus Jaragua Do Sul SC
Brezilya - Cearense, Serie C
21:30
Tiangua EC Tiangua EC
21:30
Quixada CE Quixada CE
21:30
Itarema EC Itarema EC
21:30
Alianca CE Alianca CE
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
GE Bage RS GE Bage RS
21:00
CE Aimore CE Aimore
21:00
Ec Pelotas Ec Pelotas
21:00
CF Com Vida Saf RS CF Com Vida Saf RS
21:00
EC Internacional Santa Maria RS EC Internacional Santa Maria RS
21:00
CE Lajeadense RS CE Lajeadense RS
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
21:00
Monsoon FC RS Monsoon FC RS
21:00
CE Bento Goncalves RS CE Bento Goncalves RS
21:00
Passo Fundo RS Passo Fundo RS
21:00
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
21:00
SERC Brasil de Farroupilha RS SERC Brasil de Farroupilha RS
21:00
Veranopolis RS Veranopolis RS
21:00
Uniao Frederiquense de Futebol RS Uniao Frederiquense de Futebol RS
21:00
Gremio Esportivo Gloria RS Gremio Esportivo Gloria RS
21:00
Cruzeiro De Porto Alegre RS Cruzeiro De Porto Alegre RS
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
Santa Helena GO Santa Helena GO
21:30
AE Evangelica GO AE Evangelica GO
22:00
Trindade GO Trindade GO
22:00
Centro Oeste GO Centro Oeste GO
Brezilya - Kupa Paulista
16:30
AA Francana SP AA Francana SP
16:30
Barretos SP Barretos SP
21:00
Uniao Suzano AC SP Uniao Suzano AC SP
21:00
EC Sao Bernardo SP EC Sao Bernardo SP
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
00:30
EC Laranja Mecanica PR EC Laranja Mecanica PR
2 : 0
AA Iguacu PR AA Iguacu PR
17:00
Patriotas FC PR Patriotas FC PR
17:00
Paranavai PR Paranavai PR
21:30
Foz Do Iguacu PR Foz Do Iguacu PR
21:30
Apucarana Sports PR Apucarana Sports PR
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
16:00
AA Portuguesa RJ AA Portuguesa RJ
16:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
Brezilya - U20 Cearense
15:30
Sao Gerardo EC CE Sao Gerardo EC CE
15:30
CE Juventus CE CE Juventus CE
21:00
Pacatuba CE Pacatuba CE
21:00
Horizonte FC CE Horizonte FC CE
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Referencia FC SP U20 Referencia FC SP U20
21:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
Çin - Çin 2. Lig
11:00
Shenzhen Juniors FC Shenzhen Juniors FC
2 : 1
Guangzhou E-Power FC Guangzhou E-Power FC
11:00
Langfang Glory City FC Langfang Glory City FC
2 : 0
Shandong Taishan B Shandong Taishan B
13:00
Hainan Star Hainan Star
1 : 2
Ganzhou Ruishi FC Ganzhou Ruishi FC
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
11:00
Beijing Bg Phoenix FC Beijing Bg Phoenix FC
3 : 0
Shandong Sports Lottery Shandong Sports Lottery
12:00
Guangdong Meizhou Hakka FC Guangdong Meizhou Hakka FC
12:00
Jiangsu LFC Jiangsu LFC
Çin - FA Kupası
14:30
Nanjing City Nanjing City
0 : 0
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
Danimarka Amatör - Danmarksserien
15:00
BK Marienlyst BK Marienlyst
15:00
Broenshoej BK Broenshoej BK
Ekvador - Ekvador Kupası
03:30
CD Santo Domingo CD Santo Domingo
1 : 0
Rio Babahoyo Rio Babahoyo
20:00
CD Dunamis 04 Carchi CD Dunamis 04 Carchi
20:00
CD La Paz CD La Paz
22:00
CD Union Manabita CD Union Manabita
22:00
Club Leones Del Norte Club Leones Del Norte
El Salvador - Segunda Division
23:00
Tiburones de Sonsonate Tiburones de Sonsonate
23:00
CD. Cacahuatique CD. Cacahuatique
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Wolaita Dicha SC Wolaita Dicha SC
15:00
Fasil Kenema SC Fasil Kenema SC
15:00
Saint George SC Saint George SC
15:00
Ethiopia Nigd Bank Ethiopia Nigd Bank
18:00
Shashemene Kenema Shashemene Kenema
18:00
Ethiopia Nigd Bank Ethiopia Nigd Bank
18:00
Hambericho Durame Hambericho Durame
18:00
Wolaita Dicha SC Wolaita Dicha SC
Faroe Adaları - 1. deild
17:00
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
17:00
AB Argir AB Argir
Faroe Adaları - Premier Lig
17:00
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
17:00
B36 Torshavn B36 Torshavn
17:00
Vikingur Gota Vikingur Gota
17:00
B68 Toftir B68 Toftir
17:00
NSI Runavik NSI Runavik
17:00
EB/Streymur EB/Streymur
19:00
HB Torshavn HB Torshavn
19:00
KI Klaksvik KI Klaksvik
Fas - Fas Kupası
22:00
Maghreb As De Fes Maghreb As De Fes
22:00
AS Far Rabat AS Far Rabat
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
11:00
Meralco Manila Meralco Manila
1 : 7
Taguig FC Taguig FC
12:30
DH Cebu FC DH Cebu FC
7 : 0
Manila Montet FC Manila Montet FC
14:00
Tuloy FC Tuloy FC
1 : 2
Davao Aguilas Davao Aguilas
Gana - FA Cup
21:00
Nsoatreman FC Nsoatreman FC
21:00
Bofoakwa Tano Bofoakwa Tano
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Playofflar
13:00
Colonia Moscardo Colonia Moscardo
13:00
CE l`Hospitalet CE l`Hospitalet
13:00
Club Portugalete Club Portugalete
13:00
CD Union Sur Yaiza CD Union Sur Yaiza
13:00
Mallorca B Mallorca B
13:00
L Entregu CF L Entregu CF
18:30
CD Anguiano CD Anguiano
18:30
CD Ardoi FE CD Ardoi FE
19:00
Salamanca CF UDS Salamanca CF UDS
19:00
RC Celta de Vigo C RC Celta de Vigo C
19:00
Cuarte CD Cuarte CD
19:00
CD Laredo CD Laredo
20:00
Toledo Sad Toledo Sad
20:00
UD Almeria B UD Almeria B
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
17:00
Ljungskile SK Ljungskile SK
17:00
BK Olympic BK Olympic
17:00
Oskarshmans AIK Oskarshmans AIK
17:00
FC Rosengaard 1917 FC Rosengaard 1917
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
13:00
FBK Karlstad FBK Karlstad
2 : 3
Pitea IF Pitea IF
14:00
Friska Viljor FC Friska Viljor FC
2 : 0
Taby FK Taby FK
14:00
Umea FC Umea FC
1 : 1
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
18:00
Assyriska FF Assyriska FF
18:00
Sollentuna FF Sollentuna FF
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
17:00
Ahlafors IF Ahlafors IF
17:00
BK Forward BK Forward
17:00
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
17:00
IK Konghalla IK Konghalla
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
14:00
IK Franke IK Franke
14:00
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
14:00
Viggbyholms IK FF Viggbyholms IK FF
14:00
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
15:00
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
15:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
16:00
Falu FK Falu FK
16:00
Kungsangens IF Kungsangens IF
17:00
Enkopings SK Enkopings SK
17:00
FOC Farsta FOC Farsta
İsveç - 2. Lig, Norrland
17:30
Team TG FF Team TG FF
17:30
Taftea IK Taftea IK
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
Nosaby IF Nosaby IF
20:00
Högaborgs BK Högaborgs BK
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
16:00
Huddinge IF Huddinge IF
16:00
Nykoping BIS Nykoping BIS
16:00
Arameisk-Syrianska Arameisk-Syrianska
16:00
FC Nacka Iliria FC Nacka Iliria
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
16:00
Hittarps IK Hittarps IK
16:00
Laholms FK Laholms FK
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
16:00
Vittsjo GIK Vittsjo GIK
16:00
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
16:00
AIK DFF AIK DFF
16:00
Hammarby Hammarby
16:00
Pitea IF DFF Pitea IF DFF
16:00
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
17:00
Kristianstads DFF Kristianstads DFF
17:00
Linkopings FC Linkopings FC
İsveç - İsveç Kupası
18:00
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
18:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
İsveç - Superettan
16:00
IK Brage IK Brage
16:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
16:00
Östersund FK Östersund FK
16:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
16:00
IK Oddevold IK Oddevold
16:00
Degerfors IF Degerfors IF
18:00
Skovde AIK Skovde AIK
18:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
18:00
Varbergs Varbergs
18:00
Gefle IF Gefle IF
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00
Sunnana Sunnana
14:00
Bollstanas SK Bollstanas SK
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
17:00
Osters IF Osters IF
17:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
18:30
IFK Norrkoping FK IFK Norrkoping FK
18:30
Helsingborgs IF Helsingborgs IF
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
17:00
UMF Grindavik UMF Grindavik
17:00
Fjardab/Hottur/Leiknir Fjardab/Hottur/Leiknir
İzlanda - 2. deild
17:00
Throttur Vogum Throttur Vogum
17:00
Kormakur/Hvot Kormakur/Hvot
17:00
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
17:00
Hottur/Huginn Hottur/Huginn
17:00
IF Volsungur IF Volsungur
17:00
KF Aegir KF Aegir
19:00
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
19:00
KF Fjallabyggd KF Fjallabyggd
İzlanda - 3. deild
17:00
Ellidi Ellidi
17:00
Augnablik FC Augnablik FC
17:00
IH Hafnarfjordur IH Hafnarfjordur
17:00
Vidir Gardur Vidir Gardur
17:00
KFK KFK
17:00
Hviti Ridarinn Hviti Ridarinn
18:00
Sindri Sindri
18:00
Kari Kari
İzlanda - Besta deild
20:00
KA Akureyri KA Akureyri
20:00
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
22:15
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
22:15
IA Akranes IA Akranes
22:15
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
22:15
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
Japonya - J.Lig 2
08:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
3 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
13:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 0
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
Japonya - J.Lig 3
08:00
Vanraure Hachinohe FC Vanraure Hachinohe FC
1 : 0
YSCC Yokohama YSCC Yokohama
08:00
Fukushima United FC Fukushima United FC
2 : 0
FC Osaka FC Osaka
08:00
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
1 : 1
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
12:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
3 : 0
Nara Club Nara Club
Japonya - J.Ligi
08:00
Hokkaido Consadole Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo
0 : 1
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
07:00
Speranza Osaka-Takatsuki Speranza Osaka-Takatsuki
2 : 1
Viamaterasu Miyazaki Viamaterasu Miyazaki
09:00
NHK Spring Yokohama FC Seagulls NHK Spring Yokohama FC Seagulls
2 : 1
Bunnys Gunma FC White Star Bunnys Gunma FC White Star
Kanada - Kanada Futbol Ligi
21:00
Spanish Future Stars FC Spanish Future Stars FC
21:00
Scarborough SC Scarborough SC
21:00
Unity FC Csl Unity FC Csl
21:00
Serbian White Eagles Serbian White Eagles
21:00
Unity FC Csl Unity FC Csl
21:00
Scarborough SC Scarborough SC
23:00
Hamilton City SC Hamilton City SC
23:00
Serbian White Eagles Serbian White Eagles
Kanada - Kanada Premier Lig
23:00
Forge FC Hamilton Forge FC Hamilton
23:00
Valour FC Valour FC
Kazakistan - Premier Lig
16:00
Atyrau Atyrau
16:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
16:00
FC Zhenis FC Zhenis
16:00
FC Ordabasy FC Ordabasy
18:00
FK Aktobe FK Aktobe
18:00
Shakhtar Karagandy Shakhtar Karagandy
18:00
FK Turan FK Turan
18:00
Elimai FC Elimai FC
Kenya - Premier Lig
15:00
FC Talanta FC Talanta
15:00
Bandari FC Bandari FC
15:00
Kenya Police Kenya Police
15:00
Kariobangi Sharks Kariobangi Sharks
15:00
Tusker Football Club Tusker Football Club
15:00
Kakamega Homeboyz Kakamega Homeboyz
15:00
Muranga Seal Muranga Seal
15:00
Shabana FC Shabana FC
15:00
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
15:00
AFC Leopards SC AFC Leopards SC
15:00
Kenya Commercial Bank Kenya Commercial Bank
15:00
Nairobi City Stars FC Nairobi City Stars FC
15:00
Wazito Wazito
15:00
Posta Rangers FC Posta Rangers FC
15:00
Bidco United Bidco United
15:00
Gor Mahia FC Gor Mahia FC
15:00
Sofapaka FC Sofapaka FC
15:00
Nzoia Sugar FC Nzoia Sugar FC
Kolombiya - Liga Femenina
01:00
Independiente Medellin Independiente Medellin
1 : 2
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
23:00
Llaneros FC Llaneros FC
23:00
America de Cali Sa America de Cali Sa
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
Hwaseong FC Hwaseong FC
4 : 5
Changwon City FC Changwon City FC
10:00
Gangneung Citizen FC Gangneung Citizen FC
2 : 3
Gimhae FC Gimhae FC
10:00
Siheung Citizen FC Siheung Citizen FC
3 : 1
Busan Transportation Corporation FC Busan Transportation Corporation FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
12:00
Incheon United Incheon United
1 : 3
Pohang Steelers Pohang Steelers
12:00
Jeju United FC Jeju United FC
2 : 3
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:00
Gimpo FC Gimpo FC
1 : 0
Busan I Park Busan I Park
13:00
Bucheon FC 1995 Bucheon FC 1995
0 : 4
Cheongju FC Cheongju FC
13:00
Ansan Greeners FC Ansan Greeners FC
1 : 2
Cheonan City FC Cheonan City FC
Kosta Rika - Primera Division, Women
03:00
Sporting FC Sporting FC
2 : 0
Dimas Escazu Dimas Escazu
Litvanya - A Lyga
14:00
FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
4 : 1
FC Hegelmann FC Hegelmann
16:00
FA Siauliai FA Siauliai
16:00
FK Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai
18:00
Vilnius FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris
18:00
FK Suduva Marijampole FK Suduva Marijampole
Litvanya - II Lyga
13:00
FK Dembava FK Dembava
3 : 2
FC Neptunas B FC Neptunas B
14:00
FK Silute FK Silute
14:00
FK Transinvest B FK Transinvest B
14:00
FK Sveikata Kybartai FK Sveikata Kybartai
14:00
Sirvena Birzai Sirvena Birzai
Malezya - Liga A1
11:45
Pib FC Pib FC
11:45
UITM FC UITM FC
11:45
Kl Rovers Kl Rovers
11:45
Manjung City FC Manjung City FC
11:45
Bunga Raya Damansara FC Bunga Raya Damansara FC
2 : 0
Malaysia University Malaysia University
15:45
Gombak FC Gombak FC
15:45
Armed Forces FC Armed Forces FC
Malezya - Süper Lig
12:30
Selangor FA Selangor FA
2 : 1
Perak FC Perak FC
16:00
Kelantan United FC Kelantan United FC
16:00
PDRM FA PDRM FA
Mısır - Premier Lig
16:00
Future FC Future FC
16:00
Ismaily Sc Ismaily Sc
19:00
Al-Masry Al-Masry
19:00
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
19:00
Pyramids FC Pyramids FC
19:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
Nijerya - Premier League
18:00
Doma United FC Doma United FC
18:00
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
18:00
Gombe United FC Gombe United FC
18:00
Enugu Rangers International FC Enugu Rangers International FC
18:00
Remo Stars Remo Stars
18:00
Katsina United FC Katsina United FC
18:00
Shooting Stars Shooting Stars
18:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
18:00
Kwara United Kwara United
18:00
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Niger Tornadoes FC Niger Tornadoes FC
18:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Bayelsa United FC Bayelsa United FC
18:00
Enyimba Enyimba
18:00
Plateau United Plateau United
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Rivers United FC Rivers United FC
Norveç - 1. Division
18:00
Bryne FK Bryne FK
18:00
Lyn 1896 FK Lyn 1896 FK
18:00
Mjondalen IF Mjondalen IF
18:00
Egersunds IK Egersunds IK
18:00
Raufoss Raufoss
18:00
IK Start IK Start
18:00
Stabaek IF Stabaek IF
18:00
Levanger FK Levanger FK
18:00
Valerenga IF Valerenga IF
18:00
Sandnes ULF Sandnes ULF
18:00
Aalesunds FK Aalesunds FK
18:00
Ranheim Ranheim
18:00
Asane Fotball Asane Fotball
18:00
Moss FK Moss FK
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
14:00
KIL/Hemne Fotball KIL/Hemne Fotball
14:00
Oevrevoll Hosle IL Oevrevoll Hosle IL
14:00
Odds BK Odds BK
14:00
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
17:00
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
17:00
Hoenefoss BK Hoenefoss BK
Norveç - 2. Lig Grup 1
14:00
FK Orn-Horten FK Orn-Horten
0 : 2
Vard Haugesund Vard Haugesund
16:00
Viking (A) Viking (A)
16:00
KVIK Halden FK KVIK Halden FK
16:30
Brattvag Brattvag
16:30
Flekkeroy IL Flekkeroy IL
17:00
Hodd IL Hodd IL
17:00
Sotra SK Sotra SK
17:00
Jerv Jerv
17:00
Lysekloster Lysekloster
Norveç - 2. Lig Grup 2
13:00
FK Gjovik-Lyn FK Gjovik-Lyn
0 : 1
Alta IF Alta IF
Norveç - 3. Küme Grup 1
15:00
SK Djerv 1919 SK Djerv 1919
15:00
Aasane Fotball 2 Aasane Fotball 2
Norveç - 3. Küme Grup 3
16:00
Oppsal Oppsal
16:00
Skeid Fotball 2 Skeid Fotball 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00
Rosenborg 2 Rosenborg 2
16:00
Nardo FK Nardo FK
17:00
Byasen Byasen
17:00
Stromsgodset 2 Stromsgodset 2
Norveç - 3. Küme Grup 6
16:00
FK Mjolner FK Mjolner
16:00
Fredrikstad (A) Fredrikstad (A)
16:00
Elverum Elverum
16:00
Kongsvinger IL Fotball 2 Kongsvinger IL Fotball 2
16:30
IF Floeya IF Floeya
16:30
BODO/GLIMT 2 BODO/GLIMT 2
Paraguay - 2.Lig
17:00
Encarnacion FC Encarnacion FC
17:00
Resistencia FC Resistencia FC
17:00
CA Colegiales CA Colegiales
17:00
Sportivo San Lorenzo Sportivo San Lorenzo
Peru - Liga Femenina
18:00
FC Melgar FC Melgar
18:00
AD Cantolao AD Cantolao
19:00
Sporting Cristal Sporting Cristal
19:00
Universitario de Deportes Universitario de Deportes
Peru - Segunda Division
21:15
CC Deportivo Municipal CC Deportivo Municipal
21:15
Comerciantes FC Comerciantes FC
23:00
Em Deportivo Binacional Em Deportivo Binacional
23:00
AD Cantolao AD Cantolao
23:30
Alianza Universidad de Huanuco Alianza Universidad de Huanuco
23:30
Juan Pablo II Juan Pablo II
Şili - Primera Division, Women
18:00
Universidad Catolica Universidad Catolica
18:00
Palestino Palestino
18:00
Cobresal Cobresal
18:00
Universidad de Concepcion Universidad de Concepcion
Şili - Şili Kupası
03:00
San Marcos de Arica San Marcos de Arica
0 : 1
CD Cobreloa Calama CD Cobreloa Calama
19:00
AC Barnechea AC Barnechea
19:00
Palestino Palestino
19:00
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
19:00
Audax Italiano Audax Italiano
19:30
Antofagasta Antofagasta
19:30
Deportes Iquique Deportes Iquique
22:00
CD Melipilla CD Melipilla
22:00
CD Everton Vina Del Mar CD Everton Vina Del Mar
22:00
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
22:00
CD Universidad Catolica CD Universidad Catolica
22:00
Real San Joaquin Real San Joaquin
22:00
Union Espanola Union Espanola
22:00
CD Trasandino de Los Andes CD Trasandino de Los Andes
22:00
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
22:00
Curico Unido Curico Unido
22:00
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
Singapur - Premier Lig
13:00
Lion City Sailors FC Lion City Sailors FC
7 : 1
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
Tayvan - Taiwan Futbol Premier Lig
10:30
Taiwan Power Company Taiwan Power Company
4 : 0
Tatung FC Tatung FC
10:30
AC Taipei AC Taipei
0 : 1
Taichung Futuro FC Taichung Futuro FC
10:30
Tainan City FC Tainan City FC
3 : 1
Vikings Playone FC Vikings Playone FC
13:30
Hang Yuen Hang Yuen
13:30
Ming Chuan University Ming Chuan University
Tunus - Tunus Kupası
18:00
Etoile Sportive du Sahel Etoile Sportive du Sahel
18:00
Stade Tunisien Stade Tunisien
21:00
Us Monastir Us Monastir
21:00
Club Africain Club Africain
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları
23:15
Paraguay Paraguay
23:15
Kanada Kanada
Ürdün - Ürdün Kupası
19:00
Al Hussein Irbid Al Hussein Irbid
19:00
AL Salt AL Salt
21:45
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
21:45
Al Wehdat Jor Al Wehdat Jor
Uruguay - 2.Lig
21:00
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
21:00
Juventud de las Piedras Juventud de las Piedras
Uruguay - Premier Lig
00:00
CA Progreso CA Progreso
0 : 2
Penarol URU Penarol URU
16:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
16:00
CA Boston River CA Boston River
18:30
Rampla Juniors Rampla Juniors
18:30
Miramar Misiones Miramar Misiones
21:00
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
21:00
Club Nacional de Football Club Nacional de Football
23:30
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
23:30
CA River Plate (Uru) CA River Plate (Uru)
Venezuela - Copa Venezuela
22:30
Deportivo Miranda Deportivo Miranda
22:30
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
Vietnam - V Lig 2
12:00
SHB Da Nang SHB Da Nang
12:00
PVF-Cong An Nhan Dan FC PVF-Cong An Nhan Dan FC
12:00
Phu Dong FC Phu Dong FC
12:00
Binh Phuoc Binh Phuoc
12:00
Phu Tho FC Phu Tho FC
12:00
Clb Bong Da Hue Clb Bong Da Hue
12:00
Hoa Binh FC Hoa Binh FC
1 : 0
Tdcs Dong Thap Tdcs Dong Thap
12:00
Dong Nai FC Dong Nai FC
1 : 0
Ba Ria Vung Tau Fc Ba Ria Vung Tau Fc
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
03:30
Nelson Suburbs FC Nelson Suburbs FC
4 : 2
FC Twenty 11 FC Twenty 11
05:00
Napier City Rovers AFC Napier City Rovers AFC
7 : 1
Waterside Karori Waterside Karori
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Caps United FC Caps United FC
16:00
Chegutu Pirates FC Chegutu Pirates FC
16:00
Manica Diamonds FC Manica Diamonds FC
16:00
Dynamos Harare FC Dynamos Harare FC
16:00
Greenfuel FC Greenfuel FC
16:00
Yadah FC Yadah FC
16:00
Highlanders FC Highlanders FC
16:00
Hwange Colliery FC Hwange Colliery FC

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 38 66 102
2 Fenerbahçe 38 68 99
3 Trabzonspor 38 19 67
4 Rams Başakşehir 38 14 61
5 Kasımpaşa 38 -3 56
6 Beşiktaş 38 5 56
7 EMS Yapı Sivasspor 38 -7 54
8 Corendon Alanyaspor 38 3 52
Detaylı Puan Durumu