Otel

Tümü

Cem Özdağ, Southside Hotel Management’ın Genel Müdürü oldu

Cem Özdağ, Southside Hotel Management’ın Genel Müdürü oldu

Farklı segmentlerde farklı turizm markalarına profesyonel otel yönetimi hizmetleri sunan Southside Hotel Management, iş dünyasına “merhaba” dedi. Southside Hotel Management’in Genel Müdürü ise Cem Özdağ oldu.

Konu hakkında bir açıklama yapan Southside Hotel Management Genel Müdürü Cem Özdağ: “Southside Hotel Management otel yönetimi, danışmanlık, dış kaynak kullanımı, kiralama ve satış gibi çeşitli konaklama hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Profesyonel ekibimiz ve geniş deneyimimizle, müşterilerimize yüksek kalitede konaklama hizmetleri sunmayı vaat ediyoruz. Diğer otel yönetimi şirketlerinden farklılaşmamızı sağlayan en önemli unsur; yönettiğimiz tüm oteller için sürekli finansal büyüme ve karlılığı sağlamaktır.

Southside Hotel Management olarak, deneyimli profesyonellerimizle, her otelin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmak için çalışmaktayız. Bu yaklaşımla; Royal Diwa Tekirova Resort, Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA ve Euphoria Palm Beach Resort dahil olmak üzere bir dizi oteli başarılı bir şekilde yönetmekteyiz. Yakın vadede planlarımız arasında Türkiye ve tüm Dünya da farklı turizm destinasyonlarında portföyümüzü genişletmek bulunuyor.

Her otelin kendine özel misafir portföyleri ve ihtiyaçları olduğunun farkındayız ve bu ihtiyaçları karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaya kararlıyız. Otel yönetimine yaklaşımımız, profesyonellik, uzmanlık ve mükemmeliyet taahhüdü üzerine odaklanmaktadır. Bu değerler, tüm müşterilerimize verimli ve kaliteli otel yönetimi hizmetleri sunmamızı sağlamaktadır” dedi.