Cem Yılmaz'ın Concorde Luxury Resort'teki gösterisine büyük ilgi: Biletler tükendi

Cem Yılmaz'ın Concorde Luxury Resort'teki gösterisine büyük ilgi: Biletler tükendi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın 9 Kasım Cumartesi günü KKTC’nin Bafra Turizm Bölgesi’nde yer alan Concorde Luxury Resort'ta sergileyeceği gösteri büyük ilgi görüyor.

Concorde Luxury Resort’ün sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda: “Değerli misafirlerimiz, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın 9 Kasım Cumartesi günü Concorde Luxury Resort'ta sergileyeceği ‘CMYLMZ-Diamond Elite Platinum Plus’ isimli gösterisi için tüm biletler tükenmiştir. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Yeni etkinliklerimizden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam ediniz!” denildi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!