CENGİZ SEMERCİOĞLU: "TAKSİCİLER KAZIKLAYACAK TURİST ARIYOR"

CENGİZ SEMERCİOĞLU:

Cengiz Semercioğlu, Sultanahmet'teki turistleri kazıklamak için yerli yolcuları aracına almayan taksicileri yazdı.

Turistleri kazıklamak için gidecekleri adrese direkt gitmek yerine İstanbul turu yaptıran taksiciler, turistlerin en yoğun olduğu Sultanahmet'te yerli yolcuların yüzüne bakmıyor. Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu, yaşadığı bir olayı anlattı, "Kazıklamak için turist arıyorlar" dedi.Kazıklayacak Turist Arıyorsunuz"Gelin bir akşam üzeri Sultanahmet'ten taksiye binmeye kalkalım, bakalım alacaklar mı bizi... Geçenlerde 4.5 yaşında kızımla katıldığımız Saffet Emre Tonguç'un Ayasofya gezisini yazmıştım. Çıktığımızda saat 21.00'e geliyordu. Sultanahmet Meydanı'ndan taksiye binip Cihangir'e gideceğiz. 3 - 5 taksici yan yana oturmuş biri bile götürmedi bizi, "benzinim yok", "birini bekliyorum" diye dalga geçiyorlar bizimle. Sonunda bağırmaya başladım taksiciler meydanın ortasında, "Kazıklayacak turist arıyorsunuz" diye. Sağa sola park etmiş taksilerin bir tanesi almadı bizi..."Yazının devamını BURADAN okuyabilirsiniz

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!