Otel

Tümü

Çetin Pehlivan: “Turizmdeki pozitif ivme Ağustos, Eylül ve Ekim ayında da devam edecek”

Çetin Pehlivan: “Turizmdeki pozitif ivme Ağustos, Eylül ve Ekim ayında da devam edecek”

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de insanların tatili, özgürlüğü özlediğini vurgulayan The Land of Legends Kingdom Genel Müdürü Çetin Pehlivan, “Artık insanların eğlenme vakti, tatil zamanı. Çok yoğun talep alıyoruz ve tüm Belek bölgesinde bunu hissediyoruz” dedi.

“BAYRAM İÇİN ŞİMDİDEN DOLUYUZ”

Kendi tesisleri de dahil Belek’teki tüm otellerde yüksek doluluk yaşandığını belirten Çetin Pehlivan, “Bu mutluluk verici bir tablo. Antalya bunu hak ediyordu. İnsanlar zorlu bir dönemden geçti ve artık Antalya o güzel günleri yaşıyor. Önümüzde bayram var, bayramda da şimdiden doluyuz. Tüm bölgede de aynı dolulukları gözlemliyoruz" diye konuştu.

YAZ ÇOK GÜZEL GEÇİYOR

Pandemi yüzünden insanların canının sıkıldığını, biraz ruhlarının okşanması ihtiyacı hissettiklerini dile getiren Pehlivan, “Şu an ona dokunmak, içimizdeki çocuğu çıkarmak ve içimizdeki eğlenceli dünyayı yaşamanın zamanı geldi. Yaz çok güzel geçiyor. Tüm dünyadan misafir kabul ediyoruz. Efsane bir deneyim için insanlar burayı tercih ediyor ve biz de çok mutluyuz. Taleplerin yüzde 30-40'ı iç pazar, ayrıca Arap Yarımadası'ndan çok yoğun talep alıyoruz. Özellikle Katar ve Kuveyt favori ülkelerimiz. Tabi ki Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya'dan misafirlerimiz yine aynı şekilde. Avrupa'dan gurbetçi misafirlerimizin yoğun ilgisi var. Doğu Avrupa ve Balkanlar'dan da aynı talepleri görüyoruz” dedi.

İNGİLTERE’DEN DE İYİ HABERLER ALACAĞIZ

Tüm dünyada tatil alışkanlığı olan insanların tatil yapmayı çok özlediğini dile getiren Pehlivan, şöyle devam etti: “Şu anda dünyanın geldiği bir nokta var ve hepimiz pozitif bir ivmeyle önümüze bakıyoruz. Ağustos, eylül ve ekim ayları da aynı şekilde, sezon sonuna doğru İngiltere’den de iyi haberler alacağız. Ağustos, eylül, ekim uzatılmış bir yaz sezonu bizi bekliyor ve çok da iyi rakamlar geleceğini düşünüyorum.”