Otel

Tümü

Ceyhan Ediz Tuncer, Mandarin Oriental Bodrum’un Otel Müdürlüğüne atandı

Ceyhan Ediz Tuncer, Mandarin Oriental Bodrum’un Otel Müdürlüğüne atandı

Ceyhan Ediz Tuncer, Mandarin Oriental Hotel Group’un Türkiye’deki yüzü Mandarin Oriental Bodrum’un otel müdürlüğü pozisyonuna atandı.

1994 yılından bu yana otelcilik sektöründe çeşitli görevlerde bulunan Tuncer, Grand Hyatt, The Marmara gibi değerli zincirlerden sonra 11 seneyi aşkın bir süre Divan Otellerinde yöneticilik pozisyonlarında çalışmış, 2013’ten itibaren de Divan Istanbul City ve Divan Istanbul Asia’da genel müdürlük görevini üstlenmiş ve yeni sezonda yeni hedeflerle Mandarin Oriental, Bodrum ailesine katılmıştır.X

Marmara Üniversitesi Otel İşletmeciliği mezunu olan ve Anadolu Üniversitesi İstatistik Bölümünde lisans eğitimi alan Tuncer, daima kendisini ve ekibini bir adım ileriye taşımayı ilke edinmiştir. Ceyhan Ediz Tuncer, “Başkaları için iyi bir şey yapmak görev değil, zevktir.”

mottosunu lüks ve konforu eşsiz bir lokasyonda buluşturan Mandarin Oriental, Bodrum’un efsanevi hizmet anlayışı ile harmanlamak ve deneyimli ekip arkadaşlarıyla nice başarılara imza atmak için büyük bir heyecan duymaktadır. Aile ile geçirilen zamanın en kıymetli zaman olduğunu söyleyen Tuncer, aynı zamanda da iyi bir basketbol seyircisi.