CHP Antalya Milletvekili Budak: “Turizm, siyaset üstü bir meseledir”

CHP Antalya Milletvekili Budak: “Turizm, siyaset üstü bir meseledir”

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Tourism Today TV’ye yaptığı açıklamada turizm sektörünün milli ve siyaset üstü bir konu olduğunu söyledi.

Tourism Today TV’ye turizm sektörü ve Antalya turizmini değerlendiren CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, “Turizm milli bir meseledir, siyaset üstü bir konudur. Turizmden, siyasi bir rant elde edilmemeli. Ülkemize doğrudan döviz kazandıran bir sektör olan turizmi milli bir mesele haline getirip tanıtmalıyız” diye konuştu.

Çetin Osman Budak’ın açıklamaları için tıklayınız:

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!