Otel

Tümü

Çinli Wanda Hotels, ilk yurt dışı yönetim oteli ile Türkiye'de

Çinli Wanda Hotels, ilk yurt dışı yönetim oteli ile Türkiye'de

Dünyanın ve Çin'in önde gelen değerli varlık yönetim şirketlerinden Wanda Hotels & Resorts'un ilk yurt dışı yönetim oteli olan Wanda Vista İstanbul'un rezidansları 7 Ağustos'ta kapılarını açtı.

Wanda Hotels & Resorts'un Çin'deki en güçlü turizm girişimi Wanda Vista'nın ilk açık deniz yönetim projesi olan Wanda Vista İstanbul, aynı zamanda Batı dünyasına "Pure Oriental Delight" konseptini sunan ilk proje olma özelliğini de taşıyor.

Wanda Vista İstanbul, dünyanın en zengin mutfaklarından biri olan Çin mutfağının eşsiz lezzetlerini ülkemize getirirken, köklü bir Doğu felsefesi olan Çin Felsefesinin misafirperverliğini ve nezaketini tasarım ve hizmetle harmanlıyor. Doğu'nun zarafetini çağdaş kentsel tasarımla kusursuz bir şekilde harmanlayan ve 'Pure Oriental Delight' imza konseptini yeni bir boyuta taşıyan Wanda Vista İstanbul, Türkiye'nin en büyüleyici ve lüks oryantalist değeri olmaya hazırlanıyor.

Wanda Vista İstanbul'da Doğu'nun ihtişamı ve zarafetinin, modern kentsel tasarımla kusursuz bir şekilde birleşmesi için her şey düşünüldü. Otelin iç tasarımı Wanda Hotel Design Institute tasarımcıları tarafından, Çin’in doğanın kurallarına uyma felsefesini yansıtarak, sade çizgileri ve boşlukları ile otel binasının doğal bir uzantısı şeklinde tasarlandı.

Wanda Vista İstanbul, barı, balo salonu, restoranı ve Çin restoranı, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonu, buhar odası, Türk hamamı, saunası, masaj odaları ve otoparkı ile eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Modern ve lüks binaları ile hızla gelişen bir bölge olan Basın Ekpres’te yer alan Wanda Vista İstanbul, ana otoyol bağlantıları arasında yer alarak toplu taşıma araçları ile de kolay erişim imkânı sunuyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları, TEM ve E-5 gibi ana arterler, metro ve metrobüs gibi toplu ulaşım alternatifleri ile yoğunlaşan bir bölgede olan Wanda Vista İstanbul, İstanbul Havalimanı’na da en yakın otellerden biri ol özelliği ile öne çıkıyor.

Wanda Hotels & Resorts'un Çin dışında açılan ilk uluslararası yönetim oteli olan Wanda Vista İstanbul, Ocak ayında 320 rezidansın yanı sıra 127 otel odası ile İstanbul turizmine değer katmaya devam edecek.