Club Hotel Letoonia’dan acentelere rezervasyon desteği

Club Hotel Letoonia’dan acentelere rezervasyon desteği

Club Hotel Letoonia, işbirliği yaptığı acentelere destek olmak için harekete geçti.

Muğla’nın önemli turizm merkezi Fethiye’de yer alan Club Hotel Letoonia, işbirliği yaptığı acentelere bir yazı göndererek 2020 sezonuna yönelik yapılmış olan ve karantina vb. sebeplerden dolayı gerçekleştirilemeyen rezervasyonları aynı koşullarla 2020 sezonu içerisinde istenen bir tarihe kaydırılabileceğini belirtti.

Konu hakkında bir açıklama yapan Club Hotel Letoonia Genel Müdürü Bozkurt Atilla, “Turizm sektörü olarak hep birlikte zorlu bir sürecin içerisindeyiz. Öncelikle bu süreçten hepimizin mümkün olan en az sıkıntı ile çıkmamızı temenni ediyoruz. Club Hotel Letoonia olarak bu sıkıntılı dönemde acentelerimize destek olmak amacıyla 2020 sezonuna yönelik yapılmış olan ve karantina vb. sebeplerden dolayı gerçekleştirilemeyen tüm rezervasyonları işletmemizin faaliyete geçmesi ile birlikte söz konusu rezervasyona ait mevcut koşullar ile dönemine bakmaksızın 2020 sezonu içerisinde istenen bir tarihe kaydırılabilecek. İşletme olarak bu yaklaşımımızın acentelere destek olacağını umuyoruz. Hep birlikte bu zorlu süreci atlatacağımıza da inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!