Club Hotel Phaselis Rose, 260 bin geceleme ile sezonu kapattı

Club Hotel Phaselis Rose, 260 bin geceleme ile sezonu kapattı

Club Hotel Phaselis Rose, 2019 sezonu boyunca 40 bine yakın misafiri konuk etti ve sıfır şikayet ile mutlu bir şekilde evlerine geri gönderdi.

Antalya’nın gözde turizm merkezi Kemer-Tekirova’da yer alan Club Hotel Phaselis Rose sezona veda etti. Otelde düzenlenen sezona veda personel gecesinde yemek sonrası piste çıkan çalışanlar bol bol oynadılar ve aileleri ile unutulmaz bir gece yaşadılar. Club Hotel Phaselis Rose Genel Müdürü Şinasi Gürocak ve departman müdürlerinin personel ile bir bir ilgilendiği gecede ayrıca otelde 10, 15 ve 20 yıllarını dolduran çalışanlara plaketleri verildi.

Gecede bir konuşma yapan Club Hotel Phaselis Rose Genel Müdürü Şinasi Gürocak, yoğun ve iyi bir yıl geçirdiklerini belirterek, “21 Mart 2019’da başlayan sezonumuzu tamamlıyoruz. Sezon boyunca yaklaşık 40 bine yakın misafiri otelimizde ağırladık. 260 bin geceleme yaparak misafirlerimizi mutlu bir şekilde evlerine gönderdik. Bu sayının içerisine baktığımız zaman nerdeyse sıfır şikayet olacak şekilde misafir memnuniyeti ile sezonu kapattık. Bu başarılı sezonda başta departman müdürlerimiz olmak üzere, tüm çalışan arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

10, 15 ve 20 yıllarını dolduran personellere plaketlerini de veren Şinasi Gürocak “Sektörümüzde aynı işletmede çalışan 10, 15 ve özellikle 20 yılı dolduran kişi sayısı çok azdır. Bugünkü bu plaket dağıtımı, şirketimize ne kadar bağlı olduğumuzu ve şirketimizin de ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor. Ben inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda 10. yılını 20. yılını dolduran sayı daha da artacak. Yıllarını otelimizde hizmet ederek geçiren plaket almaya hak kazanan arkadaşlarımızı kutluyor, tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gece toplu fotoğraf çekimi ile son bulurken, 2020 yılı sezonunun da 26 Nisan tarihi itibarı ile açılacağı ifade edildi.

Haber - Halil Öncü

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!