Club Hotel Phaselis mutfağına tam not!

Club Hotel Phaselis Rose mutfağına turistlerden tam not!

Antalya’nın Kemer İlçesi Tekirova Mahallesinde yer alan Club Hotel Phaselis Rose mutfağı misafirlerinden tam not alıyor.

Kaliteden taviz vermeyen ve misafirlerinin memnuniyeti adına yoğun bir çalışma sergileyen Club Hotel Phaselis Rose mutfağı, aşçıbaşı Recep Arslan’ın mutfak şefliğinde yaklaşık 70 usta ve 25’e yakın yardımcı eleman ile hizmet veriyor.

Türk mutfağının en özel yemekleri ve dünya mutfaklarının öne çıkan lezzetlerinin sunulduğu Club Hotel Phaselis Rose mutfağı 7/24 esası ile çalışıyor. Otelde konaklayan bin 500’e yakın misafire haftanın her günü farklı ülkelerin mutfaklarının birbirinden lezzetli yemekleri sunuluyor.

Meslek hayatı boyunca birçok 5 yıldızlı otelde çalışan ve son beş yıldan bu yana da Club Hotel Phaselis Rose’de mutfak şefliği yapan Recep Arslan işinin tam aşığı bir Aşçıbaşı. Recep Arslan kaliteden taviz vermeden misafirlerin memnuniyeti adına her şeyi düşündüklerini söylüyor. Arslan,“ Bizler için misafirlerimizin memnuniyeti önceliğimiz. Misafirlerimiz tatillerinde deniz, kum ve güneş keyfinin yanında aynı zamanda lezzet de arıyorlar. Onların damak tatlarına seslenmek amacıyla ekibimizle 7/24 saat çalışıyoruz. Haftanın her günü başta Türk Mutfağımız olmak üzere Meksika, İtalya, Uzakdoğu gibi diğer dünya mutfaklarının en özel tatlarını da onlara sunuyoruz. Ekip olarak lezzetlerimiz, yaratıcılığımız ve görselliğimiz misafirlerimizden tam not alıyor. Kaliteden taviz vermiyoruz. Mutfağımız da kullandığımız ve misafirlerimize sunduğumuz ürünlerin en kalitesini kullanıyor ve her gün yüzlerce farklı lezzeti misafirlere sunuyoruz. Misafir memnuniyeti konusunda da % 95’lerdeyiz. Onların memnuniyeti bizleri daha da fazla çalışmaya şevk ediyor” dedi.

Haber – Halil Öncü

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!