Club Marco Polo’dan sezona keyifli veda

Club Marco Polo’dan sezona keyifli veda

Antalya’nın gözde turizm merkezlerinden Kemer’de faaliyet gösteren Club Marco Polo’nun yönetim ekibi ve idari personeli, Kaleiçi Meyhanesi'ndeki yemekte sezona veda etti.

Sezonun en iyilerinin de seçildiği yemekte tüm ekip gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Başarılı ve yoğun geçen bir sezonun ardından düzenledikleri gecede bir konuşma yapan Club Marco Polo Turizm Koordinatörü Murat Şengül, “Uzun yıllardır gerçek bir takım ruhu ile birlikte çalışan ve aidiyet duygusu yüksek, nitelikli kadromuz sayesinde oldukça başarılı sonuçlar almaktayız. Katkılarından dolayı tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.
Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!